Home FANTASY PREMIER LEAGUE Chamakh strzela bramkę

Chamakh strzela bramkę

0
0

i w ciągu kilkunastu godzin kupiło go 10k graczy Fantasy Premier League! Rzuciło się na Chamakh jak na mięso za komuny, tylko tamto mięso było lepszej jakości.

Barkleya w poprzedniej kolejce kupiło 257k graczy. Do tego wszystkiego wystarczył strzelony jeden gol. Mało tego, przed drugą kolejką na dziką kartę zdecydowało się 185k graczy Fantasy Premier League, mam wrażenie że ktoś tutaj planuje na max dwa tygodnie.

chamakh

Tak się zastanawiam kogo wybrali do składu ci z dziką kartą? Wiedzą już kto będzie grał dobrze w tym sezonie? Jakich pomocników wybrali? Rotacja w Chelsea I City będzie wkurzała nas przez cały sezon i żadna dzika karta nas przed tym nie uratuję.

Na przykładzie Podolskiego, w pierwszym meczy zagrał minutę, sprzedało go 27k graczy. W meczu przeciwko Aston Villi kontuzji dostał Ox i okazało się że Podolski bedzie grał w pierwszym składzie przeciwko Fulham i najprawdopodobniej wskoczy do pierwszej XI Arsenalu na dłużej. Co czuli w meczu z Fulham gdy strzelił dwa gole mogę się tylko domyślać, pewnie to samo co ja gdy w poprzednim sezonie mecz się jeszcze nie skończył a ja już żegnałem się z moim zawodnikiem. Podobnie ma się z Cazorlą, Hiszpan wrócił z meczu kadry więc siedział na ławce w pierwszym meczu, dostał żółtą i miał 0 pkt za występ. I chuj sprzedało go 46k graczy tak jak by ten jeden występ definiował Hiszpana w jego następnych 37 meczach Premier League. Teraz ma 5 pkt i był najlepszym graczem w zespole. Trzeba dać szansę tym których się wybrało, NIEMA takiej możliwości żeby punktowali w każdej kolejce.

Cieszy mnie bramka Giroud którego przed sezonem wybrało niecałe 10% graczy Fantasy Premier League. Mecze przed sezonowe dawały nadzieje że tak się stanie. Trochę jestem zdziwiony że trafił bramkę na wyjeździe a teraz liczę na prawo serii i poważnie rozważam wystawienie Francuza na C przeciwko Tottenhamowi. Liczę że będzie dużo bramek w tym meczu, jak zawsze w meczach pomiędzy nimi.

Czy tylko ja mam takie wrażenie że mamy zdecydowanie więcej czystych kont przez te dwie kolejki niż w poprzednim sezonie przez podobne dwie kolejki? Czyste konto i nowy system bonusowy powodują że obrońcy w drużynie stają się zdecydowanie ważniejsi niż w poprzednim sezonie. Bardzo mało prawdopodobne aby napastnik przy meczu 0-0 zgarnął coś więcej niż dwa punkty za występ w meczu. Ma to większy sens niż to co było poprzednio. Na teraz bramkarze i obrońcy mają 73 pkt bonusowe a pomocnicy i napastnicy 60 pkt. Szok!

Powinienem inaczej ułożyć swoją obronę, bez sensu było wybieranie obrońców z Aston Villi. Nie dość że nic nie ugrali to jeszcze nie zagrają w 3 kolejce. Błąd sezonu nr 1 jaki zarejestrowałem w swoim składzie. Drugim błędem było wybranie bramkarza na ławkę za więcej niż 4 mln, brakuje mi teraz tego 0,5 mln na jakieś ruchy. Zupełny bez sens w moim wykonaniu. Jak by to była cała kwintesencja Fantasy Premier League. Zabezpieczyć się na wypadek czegoś co może się zdarzyć! Właśnie tak wylądowałem z Bradym na ławce i jego 11 punktami :/

W całym tym pierdolniku czystych kont, asyst i bramek trzeba pamiętać o jednym, bez szczęścia nic się nie uda.

Panie, Gouffran dziękuje za czyste konto dla WestHamu!


ChanceNEW 0-0 WHU – NasBooky.com przez f100004147866909

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *