Home FANTASY PREMIER LEAGUE Bramkarze – GW4-7

Bramkarze – GW4-7

0
0

Przerwa reprezentacyjna , więc podsumujmy.  Zaczynając od bramkarzy.

Jakoś tak mi wyszło, że najlepiej ( albo przynajmniej poprawnie) , będzie jak porównam to co wydarzyło się w kolejkach GW1-3 a GW4-7. Na poniższej tabelce,  GW1-3 jest w kolumnie 1 a GW4-7 w kolumnie 2…a w związku z tym, że mamy 7 kolejek , to są to średnie punktowe w tych GW.

Allison miał dwie słabsze ostatnie kolejki, gdzie ugrał po 1 pkt.  Ederson zgarnął 3 CS w 4 meczach, przy okazji zgarnął 2 pkt bonusowe i jego średnia punktów poszła w górę.

Lloris poleciał na łeb i szyję…w ostatnich 4 meczach stracił 10 bramek. A jeżeli patrzymy na FPL jak na maraton a nie sprint, to mamy średnią 5 pkt w pierwszych 7 kolejkach i 35 pkt w totalu.

Martinez wraca na ścieżkę z poprzedniego sezonu, jego średnia punktowa wzrosła o 2,25 pkt na mecz. Jak to mówią, do cierpliwych świat należy , co akurat w FPL jest wybitnie ciężkie. A jego średnia pkt jest jeszcze bardziej imponująca, kiedy przypomnimy sobie, że z Chelsea ugrał całe 0 pkt  za 0 minut gry.

Sa, znam takiego ananasa który to wstawił Sa na karcie i podczas GW6 był cały w skowronach. W ogóle średnia Sa , jest taką średnią o której przeważnie myślimy , kiedy myślimy o średnich( ta historia z psem, sami wiecie).

i tak średnia pkt jedna z najwyższych w ostatnich 4 kolejkach. Jeszcze raz, gratulacje ananasie z Gdańska.

David Raya – tylko 1 CS w ostatnich 4 kolejkach vs 2 CS w pierwszych 3 kolejkach. Ale było blisko , w dwóch meczach stracił tylko po jednej bramce.

Mendy miał być bardzo dobrą inwestycją, jednak wyszło trochę przeciętnie. 1 CS, 1 mecz na ławce i dwa mecze z jedną straconą bramką.  Jak na inwestycję za 6.0 , o min 1 CS za mało. Szczególnie ten z Southampton  był blisko…tak o jeden wślizg w polu karnym Chilwella.

Ramsdale, i gdzie teraz są wszyscy ci którzy robili te podśmiechujki z transferu za 30 mln! ( jeden z nich właśnie klepie w klawiaturę) 3 CS w 4 meczach i tylko jedna bramka stracona! Przy cenie 4.6 wygląda dziś na transfer idealny a właściwie takim był przed GW4 i na moje nieszczęście, znam takiego jednego który zdecydował się na taki transfer na karcie. Średnia 6.0 pkt na mecz , opłaciła całą rozkminkę czy Leno zagra czy nie zagra.

Sanchez i jego 24.2% męczy mnie…jego CS z Arsenalem mnie zasmucił.  2 CS w 4 meczach pozwoliły mu lekko podnieść swoją średnią pkt na mecz.

i na tym zawodniku zakończę swój opis słowno-muzyczny z powyższej tabelki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *