A na blogu…

4
0

Małe usystematyzowanie tego co powstało na blogu do tej pory.

Zacznę od tego od czego powinny zacząć wszystkie osoby zaczynające przygodę w Fantasy Premier League, redaktor Garret i jego cykl AKADEMIA.

Następnie przedstawialiśmy drużyny które awansowały do Premier League. W Bournemouth i Norwich  nie wiele się zmieniło więc teksty powinny być dalej aktualne. Jednak Watford ma już 10 nowych graczy, zrobiła nam się tykająca bomba z tej ekipy.

Słowo o tym jakie zmiany czekają nas w tym sezonie. fpl-wrota-zostaly-otwarte . Gdzieś tam świecą się nad głowami moich zawodników te dopalacze ale nie przejmuję się nimi dziś. Przyjdzie pora to zacznę obierać najlepszą strategię. Dziś, przed startem sezonu nie jest to istotne, nie mniej. Bardzo ważne jest aby wiedzieć ocb z tymi dopalaczami, aby nie kliknąć przypadkiem 😉

Jeżeli spojrzeć po ilości wpisów o graczach def to wychodzi na to że tutaj mamy największy ból głowy. Zaczynając od bramkarzy, bramkarze-jaki-wariant-wybrac , później sprawdzaliśmy obrońców za mniej niż 5.0 mln i tych którzy kosztują więcej niż 5.0 i więcej. Jak by tego było mało to sprawdzaliśmy jeszcze rotację X3. Zachaczylismy jeszcze o pomocników do 5.0 mln.

Pod lupą znalazła się ekipa WHU i SUN. Z dużą starannością została sprawdzona pomoc LFC  jak i cała ofensywna siła ARS.  Przypomniana została ekipa SOT  a w CPL  Garret szuka czarnego konia nadchodzącego sezonu.  Mamy też słowo o kliku transferach tego sezonu, od Trippiera który przeniósł się do TOT po Benteke i jego transferze do LFC. Możecie je sprawdzić w tym miejscu.

Codziennie aktualizujemy mecze przed sezonowe, a do tego opisujmy te najważniejsze rzeczy jakie się tam dzieją, pierwsze-koty-za-ploty i dwa-tygodnie-przed-startem-sezonu . Mamy tez nasze marzenia w FPL, 4-5-1 u Garreta nad którym bałem się myśleć bo pomysł wydaje się bardzo ciekawy ale aż tak odważny nie jestem…i moje 200 pkt od Rooneya.

Jak już wszytko to sobie ułożymy, poskładamy nasze ekipy trzeba zapisać się do lig FantasyPL.pl  . Kto gra w naszej lidze możecie sprawdzić tutaj, pewnie kilka znajomych twarzy z czata się znajdzie a mam nadzieje że każdy kto wrzucił RMT w komentarzu ( a jest tego mnóstwo!) już zapisał się do ligi i będziemy z sobą konkurowali. Fajnie że zagramy też przeciwko drużynie Defending Champion, to jest naprawdę dobra motywacja.  Dzięki za wszystkie zakupione cegiełki na bloga a także za wpłaty gdzie nie musiałem wysyłać koszulki! Ziarnko do ziarnka i powinno się uzbierać na jakaś fajną nagrodę na koniec sezonu. A jeszcze przed nami Puchar, LMS i pewnie coś jeszcze…będzie się działo!

Zostało 10 dni. Nie mogłem się zdecydować który z tych filmików jest lepszy, więc wrzucam oba.

 

 

4 komentarze

 1. yasiu

  1 sierpnia, 2015 at 7:26 pm

  Eh ten gol Cantony… I jego mina potem 😀

  Reply

 2. duma_mazowsza

  28 lipca, 2015 at 10:33 pm

  Drama begins in 10 days…..prawda 🙂

  Reply

 3. James Hetfield

  28 lipca, 2015 at 2:06 pm

  m/

  Reply

 4. garret

  28 lipca, 2015 at 8:29 am

  fuck yeah 🙂

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *