100 pkt

0
0

a właściwie, minus 100 pkt. To mój dorobek tego sezonu. Musicie przyznać, wynik imponujący!

Aby uzyskać wynik minus 100 pkt za transfery, potrzebowałem wykonać 48 hitów. 2 kolejki w których zachowałem transfer na następny GW. I tak, zgadliście, w tych dwóch przypadkach, spadłem w OR. Teraz pozostaje pytanie, czy było warto? Na pewno nie można w prosty sposób dodać tych 100 pkt do mojego wyniku w tym momencie.

GW2 643k miejsce w OR => GW12 684k miejsce w OR . Koszt -40 pkt. To źle wygląda, w sumie to już trochę zapomniałem jak wyglądał początek sezonu, ale zakładam że byłem zmuszony do tych hitów, aby korygować kurs na GW38. Do brzegu było bardzo daleko, można było sobie pozwolić na kilka minusów. Przecież zawodnik którego wstawiałem do drużyny, nie był na jeden GW, to były plany na kilka GW do przodu.

GW12 684k miejsce w OR => GW20 199k miejsce w OR. 485k miejsce w OR na plus. Tylko dwie kolejki na czerwono, w tym jedna ta nieszczęsna w której nie brałem hita. Kosztowało to -32 pkt za transfery. Czy to dużo? Czy te zielone strzałki które co wiedziałem prawie każdy GW, te miłe telefony czy smsy jaki to jest jestem kozak nie były warte tych minusów? Oczywiście że było warto.

Każdy ponosi ryzyko swoich decyzji. Czasami los się do nas uśmiecha i fortuna nam sprzyja. Raz dobrze przeprowadzimy transfery i będzie na plusie, innym razem dobrze wybrany kapitan zasypie dołek punktowy po transferach. A że nie gramy sami ze sobą, to jeszcze pozostałym graczom musi iść dobrze, jak im gorzej wyjdzie kolejka a nam troszeczkę lepiej, zielona strzałka, pan życia na kilka godzin czy dni.

Co myślisz, jeżeli twoja drużyna idzie do przodu jak burza ? (485k miejsc na plus, przypominam). Co transfer jest ok, nie widać końca tej przygody. Wszytko układa się po myśli, przeciwnicy powoli zaczynają zwracać uwagę na Twój zespół. Już dawno zapominałeś smutne historie z początku sezonu, kiedy kręciłeś się w kółko. Dobrze jest, nie ma co wszystkiego rozkładać na czynniki pierwsze. Twój uśmiech przybiera ten dziwny kształt

via GIPHY

I wtedy, kiedy myślisz że nic nie jest cię w stanie zatrzymać ,bożek FPL zaczyna spoglądać w inną stronę, już nie podpowiada dobrych transferów. Kupujesz jakiś gości którzy , nagle tracą miejsca w pierwszych XI, łapią kontuzję, tracą formę. Nagle z dobrze naoliwionej drużyny, nie zostaje za wiele. Zawodnik którego wystwiasz na C, przynosi 4 pkt. Czekasz jak bożek jednak spojrzy łaskawym okiem na to co stworzyłeś i jednym ruchem ręki, przywróci zielone strzałki. Mniej więcej tak wygląda wyglądała historia GW20 199k miejsce w OR => GW25 844k miejsce w OR. Koszt -28 pkt.

844k!

Chciałem grać na perkusji

a tylko nucę smutną piosenkę o FPL.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *