Home FANTASY MUNDIAL Lewandowski na C?

Lewandowski na C?

0

Lewy za 9,5 mln. Nie ma co się zastanawiać, tylko brać i trzymać jako opcją na opaskę ostatniego dnia pierwszej rundy. Takie początek planowałem do opisania grupy H. Tej grupy, w której zabraknie nam obiektywizmu.

3 skromne miejsca w ataku do obsadzenia a zawodników do wyboru od uja. Ludzie którzy pracowali nad tą edycją Fantasy Mundial nie ułatwiają zadania. I nawet nie o ceny zawodników mi chodzi, to zawsze jest do ogarnięcia. Kto układa skład w FPL od kilku lat, ten wie jak szukać oszczędności. Poza tym, masz tą świadomość z FPL. Nie wstawisz wszystkich. Trzeba podjąć decyzje, całe piękno FPL. Jednak w FPL, pomocnik to pomocnik i nawet jeżeli jakiś zawodnik, często będzie grał na innej pozycji zapewne zostanie do wyboru, jako pomocnik. Tak jak Sanchez czy Hazard.

Tutaj ma wrażenie, im lepszy zawodnik ten idzie od ataku. Może też jest tak, że w kadrze niektórzy zawodnicy grają wyżej i dla osób z FIFA była to oczywista decyzja. Dla mnie było to trochę zaskakujące. Silva w ataku , Hazard w ataku, Griezmann w ataku, Sterling w ataku, Perisic w ataku, Salah w ataku, Mane w staku. Tylu sprawdziłem i nie po drodze mi z tymi decyzjami. Trochę inny skład układałem w głowie przed GW1, niż to co wychodzi mi w tym momencie.

W takich okolicznościach przyrody, do wyboru mamy Lewandowskiego w promocji za 9,5 mln. W promocji, bo kilku droższych napastników, swoją cenę zawdzięcza lepsze drużynie niż Polska. Widać, ranking FIFA nie na wszystkich robi wrażenie.

Polska Senegal, to nie jest spotkanie w którym mamy zdecydowanego faworyta. Co innego , kiedy popatrzymy na takich zawodników jak Kane/Suarez/Hazard/Lukaku/Griezmann/Aguero/Cavani. Każdy z tych zawodników, powinien mieć łatwiejsza drogę do bramki przeciwnika. Jeżeli dokładać do kogoś kasę przed GW1 , to właśnie do kogoś z tej listy którą wymieniłem.

Wybór Lewandowskiego obarczony jest naszą wizją odzyskania kasy od Mediamarkt, smrodem smogu z okresu jesienno-zimowego i odwieczną walką o prawdę co do wydarzeń historycznych. Ale jeszcze wcześniej, zanim dojdziemy do kasy z paragonem za półfinał mistrzostw świata, za każdym razem kiedy zagra lepiej niż Kane/Suarez/Hazard/Lukaku/Griezmann/Aguero/Cavani będziemy kurewsko szczęśliwymi ludźmi.

Fajnie , że Lewandowski został królem strzelców eliminacji w Europie, królem strzelców eliminacji EURO2016, czy też podbił Niemcy i został tam najlepszym zawodnikiem ostatnich lat. Nic to, przy braku odciśnięcia piętna na futbolu reprezentacyjnym na dużej imprezie. EURO2012 i EURO2016 to niestety historia do zapomnienia. 1 bramka, wszytko co zostało zapisane w historii na jego koncie. Jego ostatnia szansa, aby przejść do historii reprezentacji. Proszę nie wyciągać ilości bramek, tak wiem, sporo ich nastrzelał. Piękny wynik. Potrzebuję, aby zaczął strzelać na dużej imprezie. Gdzie każda bramka, ma wartość 3 z eliminacji.

Totolotek za każdą postawioną zoltówkę odda wam 25 , jeżeli Lewy zostanie królem strzelców Mistrzostw Świata w Rosji 2018.

Tak przedstawia się lista.

W 94, Salenko wygrał został najlepszym strzelcem, bez wyjścia z grupy. Zdobył wtedy 6 bramek , tyle samo co Stoiczkov. 6 bramek na mistrzostwach świata, to mega wynik. w 74, Lato zdobył 7. Później, przez 7 kolejnych mistrzostw świata, nikt nie zdobył więcej a właśnie wspomniane 6 bramek. Jeden Ronaldo ( TEN Ronaldo) , zdobył 8 bramek w 2002. i od tego czasu, również nikt nie zdobył więcej bramek.

Salah ma 14% , czyli jest 4 najczęściej wybieranym napastnikiem w grze. Znowu mamy najazd Egipcjan do fantasy?

Dla nich, wybór jest prosty. Nawet, jeżeli ich drużyna nie jest faworytem. Nawet, kiedy nie wiadomo, czy Salah zagra w pierwszym spotkaniu. Szanuję takie utożsamianiem się z zawodnikiem. Pewnie z góry wiedzieli, kto będzie zajmował jeden slot w ataku. Pewnie 90% z nich, nie kiwnęłoby palcem na stronie FIFA, gdyby nie Salah i jego wykorzystany karny na wagę awansu w 90 minucie. Ty nas tutaj doprowadziłeś, to my dalej zaufamy Twojej osobie. Prowadź.

I chyba do tego, sprowadza się mój wybór przy wstawieniu Lewego do składu. My, kraj z piękną historią mundialową,

wróciliśmy do elity. Wróciliśmy pokazać , że potrafimy grać w piłkę z drużynami spoza kontynentu europejskiego i mamy swojego człowieka , który skopie Wam dupy a Nas graczy Fantasy Mundial przy 8% posiadaniu wyniesie do TOP1000 OR.

Dla Waszej wiadomości, nie musi być z piłką w polu karnym aby ta wpadła do bramki.

Lewandowski na C. Easy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *