Przed nami kolejka 10 gdzie zespoły PBB, Śląska, Pogoni i Górnika “pauzują”. Zapraszam do zapoznania się z sytuacją kadrową w zespołach.

Wisła P. Sobolewski przed Pogonią (PP) i Jagiellonią:”W tym momencie mamy jednego zawodnika kontuzjowanego. Rzeźniczak podczas jednego z ostatnich treningów nabawił się drobnego urazu mięśniowego. Jego występ jutro jak i w spotkaniu z Jagiellonią stoi więc pod znakiem zapytania.”

Warta. Wracają Ławniczak i Rybicki. Rodriguez powinien być gotowy do gry. Do Grudnia wypada Jaroch

Jaga. Zając: “Nie chcę wymieniać nazwisk. Każdy ma swoje kłopoty. Nas problemy również niestety nie ominęły. Sytuacja jest jaka jest, musimy sobie z tym radzić. Na ten moment do mojej dyspozycji są zawodnicy, którzy trenują.” Nieoficjalnie wypadają: bez Olszewski, Runje, Sobczaka, Makuszewskiego i Romanczuka.

Raków. Lederman i Petrasek kontuzjowani. Cała reszta wg raportu ze strony klubowej do gry.

Stal. Ojrzyński: “Myślę, że będziemy mieli tylu ludzi żeby zabrać 20. Czorbadżijski trenuje normalnie, ma jednak zaległości treningowe. Ubolewam bo z kilku zawodników nie mogę skorzystać”

Cracovia. Probierz: “Mamy swoje problemy, ale nie będziemy o nich mówić” Kurtyna

Legia. Nie zagrają Kante, Valencia, Slisz, Antolic. Karbownik występ pod znakiem zapytania. Trener nie określił się w sprawie Pekharta.

Wisła K. Skowronek:” „Na szczęście przez te dwa tygodnie mogliśmy bardzo dobrze popracować prawie z wszystkimi piłkarzami. Niektórzy mieli potrzebę, żeby pracować jeszcze indywidualnie, ale są w treningu.” Yeboah trenował.

Lech. Do treningów wrócił Van der Hart, decyzja o włączeniu do kadry przed meczem. O Butko trener wypowiedział się niejednoznacznie. Ma zamiar skorzystać z niego w kilku meczach do końca roku.

Zagłębie. Trener Sevela nie mówił nic o sytuacji kadrowej, ale skład poznamy przed deadlinem.

Powodzonka

Ze sportowym pozdrowieniem

Benji

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ NA BLOGA