Home FANTASY CUP Puchar Niszowego Bloga – 2018

Puchar Niszowego Bloga – 2018

0
0

240 pkt , taka był dolna granica aby załapać się do Pucharu Niszowego Bloga.

Eliminacje wygrała drużyna Tiki Taka Team , zdobywając 321 pkt.  I zgodnie z  naszą zasadą zajmuje 6 miejsce w rozstawieniu. Na miejscu pierwszym drużyna Kessel Run, na drugim FC GRU WWA, trzecim ZahaSane KrulLeeKi, czwartym Lakers a na piątym zwycięzca poprzedniej edycji TheDominatorLast2yrs.  Drużyną z najlepszym OR okazała się drużyna Anonimowi, lider ligi bloga zajmuje obecnie 22 miejsce na świecie a jego najgorsze miejsce w z tego sezonu to 1212….

Tworzenie par pucharowych odbyło się w dosyć prosty sposób 1 zagra z 512 , 2 z 511 itp. Jeżeli na jakimś miejscu w tabeli miałem więcej niż jeden zespół , to o kolejności decydował OR.  W jednym wypadku, o miejscu zdecydowało ID.  Drużyny MiaSanMia79 oraz #mefa z tym samy miejsce w eliminacjach i z tym samym miejscem w OR!!! w związku z tym, #mefa zajmuje miejsce 211 przez niższe ID.

Poza tym, warto wymienić kilka drużyn, jedne są znane wszystkim inne są znane tylko nie licznym.

WZÓR Banda Sosnowiec zwycięzca pierwszej kolejki , Skauci.uk czyli koledzy z wysp , Braveheart zwycięzca ligi bloga 2018, Lolo Jumbo zanany i szanowny na blogu , mYelonky 30 OR kilka sezonów temu ,  Grundole osoba na ostatnim miejscu w książce telefonicznej a Wy możecie zobaczyć go na antenie C+S  ,  Aston Villa BB,Warsaw City Poultry Pate drużyna kolegi Adriana , tego co daje Wam linki do lig z nagrodami przed GW1,  Warchoły, FC KELERIS , uber boty , Cannon Fodder, Easy Sunday tutaj mamy artystę co wydał piękny album Tramwaj , OberschlesienSquad.  Niestety drużyny FC PodwórkowcyFechu oraz jotpeg nie załapały się i nawet przy moich możliwościach , nie mogłem wpisać ich na listę.

Puchar Bloga znajdziecie tutaj oraz na górnej belce.  Nazwy drużyn podlinkowałem do strony FPL.

Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *