Home FANTASY CUP Puchar Niszowego Bloga – 128

Puchar Niszowego Bloga – 128

0

Niestety, poległem. Bolesna jest to porażka, kiedy zielone strzałki pokazują siłę zespołu. Ale czy mogło być inaczej, kiedy trafiłem na najlepszy zespół rundy 128 Pucharu Niszowego Bloga?

Gdybym wystawił Harrego na C? Wtedy, zabrakłoby punktu. Los chciał abym trafił na przeciwnika jak Frytki, który trzymał w zanadrzu takiego zawodnika jak Schindler. Brak Mee w składzie Burnley , kluczowe w tym pojedynku ! Kto by pomyślał przed kolejką? Nie jakiś tam Coutinho czy inny Salah tylko Mee. Na dalszym etapie rozgrywek, Niszowy Blog jest reprezentowany przez kolegę Bazzanta i jego drużynę Lakers! Tanio skóry nie sprzedamy.

Mieliśmy trzy pojedynki, które zakończyły się remisem.

Może ktoś jeszcze pamięta, że drużyna Boli Mnie Nogi, zagrała w ostatniej kolejce na 100 pkt? Zmiotła swoje przeciwnika ale teraz, nie było tak łatwo. Panowie dali sobie równe szanse , po jednej stronie, Hazard na C vs Kane na C i niby wszytko ok ale FC Leszki głęboko na ławce trzymają takie obrońce jak Otamendi i jego 11 pkt. Jakaś nowa moda, aby tak dobrze grającego obrońce, pod bramką przeciwnika, trzymać na ławce. O awansie, decyduje wyższa pozycja w OR. FC Leszki i 371 OR przechodzą dalej.

Kto zdecydował o awansie? 0 pkt dla Aguero, tak mi się przynajmniej wydaje. Gdyby zagrał, może coś by wpadło więcej niż 2 pkt. Kiedy na koniec kolejki w drużynie Hopeless Wanderers, Aguero opuszczał boisko z zerowym dorobkiem w drużynie mYelonky na boisko zawędrował DCL i jego 5 pkt. To była kluczowa sytuacja w tej parze pucharowej. Kiedy spotkanie zakończyło się remisem o awansie decyduje OR a ten jest po stronie mYelonky. Przypomnę, że kolega Michał jest tym gościem, który przy jednym z Warszawskich barów ni z tego czy owego zakomunikował, w poprzednim sezonie byłem najlepszy w Polsce i 30 na świecie. Kto był, ten pamięta. Plejboje ze Słodkowa teraz na Was kolej aby zmierzyć się z drużyną mYelonky.

Trzecie remisowe spotkanie.

Kolejne spotkanie w którym szeroka ławka, decyduje o awansie. Farmacja Tarchomin z trójką kontuzjowanych obrońców a dwa trafione transfery Mahrez i DCL , nie przynoszą aż tylu punktów. O jeden za mało aby awansować. Ponieważ po drugiej stronie w drużynie Wigry, Begovic wchodzi z ławki a wraz z nim 8 pkt.

Gratulacje dla zwycięzców! Już dziś zaczynamy kolejną rundę, stawką awans do 1/16 Pucharu Niszowego Bloga.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *