Home dziwne przeczucie Luis Suarez – Dziwne przeczucie #19

Luis Suarez – Dziwne przeczucie #19

0
0

Luis Suarez wraca. Jeden z najlepszych napastników świata? Można tak o nim napisać? Miał kapitalny poprzedni sezon, do czasu…Długo zastanawiałem się czy inwestowanie prawie 11 mln FPL ma sens…i gdzieś w tej pokręconej głowie wyszło że warto to zrobić.

Luis Suárez

Jest tyle znaków na niebie które mówią żeby go nie kupować. Jaką ma formę? Jak będzie ustawiony? Co ma w bani? Czy znowu pogryzie człowieka? że postanowiłem zaryzykować 11 mln FPL i go kupić. Popatrzyłem w kalendarz drużyny z Anfield który ewidentnie wskazuje że trzeba mieć zawodnika z LFC. Coutinho wypadł, Daniel jest w co 3 drużynie akurat wraca Suarez.

Ciekawy jestem ile Luis Suarez bramek jest w stanie strzelić od 6 kolejki? 23 miał w poprzednim sezonie bez ostatnich 4 kolejek…wiec wychodzi podobnie. Może przez czas zawieszenia popracował nad skutecznością, która kulała w poprzednim sezonie?

Kalendarz sprzyja, może szybko nadrobić stracony czas. Od razu jedzie zagrać przeciwko byłej drużynie DiCanio która jest trenowana teraz przez??? Przez pana X który tam nie zagrzeje miejsca dłużej niż jedna kolejkę.

Ciekawe co o powrocie Urugwajczyka myślą posiadacze Sturridge? Jut nie wydaje się taką pewna opcja jak był jeszcze nie dawno? Może to własnie Luis Suárez będzie w stanie strzelić bramkę dla LFC w drugiej połowie meczu, takie coś nie udało się Rodgersa od początku sezonu…

W tej kolejce czekam na 4 mecze, tottenham chelsea, czyli avb vs the special one. Rooney na C vs WBA. Aston Villa City nie mam nikogo z ofensywy City a to może zaboleć i sunderland lfc, moment kiedy bramkę strzela ktoś naznaczony jako #dziwneprzecucie mam wrażenie że jestem w głowach kilku osób 😛 jeżeli nic nie zrobi to zawsze jest następna kolejka 🙂

Udanej kolejki!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *