Home DRUŻYNA_FPL FantasyPL.pl GW8 2017

FantasyPL.pl GW8 2017

0

Gotowi, do biegu, start.

Schmeichel – raz wyjmie karnego, raz dostanie 3 bonusy. 2 CS na 3 łatwe spotkania z 7 pierwszych kolejek. To jest jak najbardziej dobry wynik. Po GW8 spodziewam się CS po stronie Lisów, oczywista oczywistość.

Yoshida – 7 gw za nami, a nasz Japoński kolega tylko raz nie ugrał jakiś extra punktów. To jest ten mały szczegół, jaki wyróżnia tego zawodnika. Druga rzecz , jaka go wyróżnia to mecz u siebie z Newcastle. Jak brać kogoś ze Świętych, to obrońcę, jak obrońce, to najlepszego , dostępnego obrońcę.

Ward – jedna z zagadek ludzkości, dlaczego to nijaki Ward a nie Mee zdobywa taką masę punktów w FPL? Przecież to miał być Mee, wszystkie znaki na ziemi i niebie o tym mówiły. Jednak, na okazało się, że Ward jest tym zawodnikiem Burnley, na którego warto postawić w tym sezonie. 3 CS z rzędu dla Burnley z rzędu? Tak, poproszę.

Davies – ten ostatni mecz z duża ilością punktów i koniec na 2 kolejki. Niestety dla mnie ale stety dla posiadaczy Daviesa. Najlepszy obrońca i mecz u siebie z Bournemouth, czego więcej potrzeba?

Stones – 5.6 mln. Jego duża przewaga na pozostałymi kolegami z obrony City. Poza tym, CS wisi w powietrzu, a może jeszcze wyjdzie do jakiegoś SFG i odda strzał głową?

Richarlison – dwie bramki z rzędu i wszytko pięknie ale teraz przyszedł czas na trudniejszy test. My na ten test przyklaskujemy i wystawiamy Richarlison do składu. Poza tym, w tej cenie, warto zaryzykować. Nie ma co go na ławę chować, nie w takiej formie.

Hazard – takie wyprzedzenie konkurencji. Poza dobrym spotkaniem w kadrze, nic więcej w kartach nie mamy. No może fakt , że zagra z Crystal Palace.

Silva – must have na ten GW? Tak mi się wydaje.

Jesus – podobna sytuacja z tym panem. Kto ma Brazylijczyka w składzie, ten śpi dziś spokojnie. City w formie, JEsus w formie, czego chcieć więcej?

Vardy – w poniedziałek o 23 , przekonamy się, że to była inna kolejka niż nam się wydawało. I to właśnie za sprawą napastnika Lisów.

Kane – na C. Wszyscy trzymamy kciuki aby nie powtórzyła się ta nieszczęsna historia z Fabiańskim, który zatrzymał naszego bohatera podczas GW5. Raczej bliżej nam do tych historii z wyjazdowych spotkań.

Na pytanie a ile taki skład kosztuje? odpowiem, proszę sobie policzyć w smartfonie.

Udanego powrotu do FPL.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *