Home DRUŻYNA_FPL FantasyPL.pl GW6 2017

FantasyPL.pl GW6 2017

0

Propozycja na BIG3 z przodu. Nie same Mbemby w składzie…

Fabiański – To miłe, kiedy taki koleżka jak Łukasz Fabiański jest najlepiej punktującym bramkarzem po pierwszych 5 kolejkach sezonu. Dlatego też, Fabian in i wszystkie niszowe wybory po stronie Watfordu muszą poczekać jedną kolejkę na jakieś sensowne punkty.

Otamendi – jedna z tych obowiązkowych opcji. Zwróćmy uwagę, 6 strzałów, 4 celne. Czyli, nie tylko CS ale tez zagrożenie pod bramką przeciwnika. I nie takie że, 10 strzałów niczym gracz rugby , tylko precyzyjne, w światło bramki.

Naughton – obrońca za 4.5 mln, który nie zagra przeciwko zawodnikom ofensywnym naszej drużyn a przy okazji, jest szansa na CS. Nic innego nie znalazłem jak Naughton. Dobrze punktuje w tym sezonie, można zaryzykować.

Kolasinac – mam od początku i liczyłem na więcej ale i tak nie jest źle. Najważniejsze, wyjaśniło się jego miejsce w składzie. Ox czaruje swoimi umiejętnościami na Anfield a Kola może spokojnie grac na lewej stronie pomocy. CZy potrzebujemy czegoś więcej od obrońcy? Cs w zasięgu ręki, duża szansa na asystę a ja osobiście liczę na bramkę w jego wykonaniu.

Gross – pisaliśmy, mówiliśmy i stało się. Gross odpalił i teraz jest bardzo sensownym wyborem na GW6 i dalej.

David Silva – Jeden z moich ulubionych zawodników Premier League, wrócił do dobrego grania. W końcu, wstawianie go do składu, nie jest fanaberią, tylko ma bardo duży sens. W dodatku, kosztuje „grosze”. Dawać tutaj tych mocarzy z Crystal Palace.

Mkhitaryan– Pierwsza bramka w sezonie w pierwszym spotkaniu bez Pogby w składzie. Nie widać, aby United miało się zatrzymać w zdobywaniu bramek. wielu z Nas, spodziewało się nudnej gry United na zachowawcze 1-0, jednak w tym sezonie inaczej to wygląda. Warto dublować atak United. Dla wszystkich, którzy widzą CS po stronie Świętych. W tym sezonie, na 4 spotkania u siebie( łącznie z pucharem), tylko raz z Łabędziem nie stracili bramki a tak zawsze po dwie dostali. Dla

Brady – tak wiem, gość punktuje tylko na wyjazdach ale liczę na przełamanie a poza tym, w takiej cenie lepszego wyboru poza Grossem nie znalazłem na ten GW.

Kun – Lukaku- Kane – co do tej trójki, jedno jest pewne, będzie grubo. Albo grubo w punktach albo gruby zawód. Ja widzę, trzech zawodników w formie a nie są to pierwsi z brzegu kopacze, tylko trzech gości,którzy do końca, będą się bili o złotego buta.

Powodzenia wszystkim czytelnikom , niszowego bloga!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *