Home DRUŻYNA_FPL Fantasypl.pl GW4 podsumowanie

Fantasypl.pl GW4 podsumowanie

0
0

4 kolejka Fantasy Premier League dziś się kończy to nasza drużyna zakończyła swoje zmagania w dniu wczorajszym, Można spokojnie podsumować czy to co zostało zasiane przyniosło obfite plony.

Begović – wydawał się oczywistym wyborem przed GW4, po ograniu City na wyjeździe bez straty bramki mecz przeciwko Leicester również miał przynieść nam CS. Okazało się że tak nie będzie. Leicester oddało 8 strzałów, 1 celny i z tego od razu był gol. Brak okazji do obron dla Begovic który uzbierał całe 2 pkt.

Baines – w końcu, chciało by się powiedzieć. Do drugiej z rzędu asysty, dochodzi CS i 3 pkt bonusowe. Warto zwrócić uwagę że bonusy zostały przyznane dla graczy obrony Evertonu. 12 pkt.

Taylor – tym razem bez CS, tak byc miało za to jest asysta. Asyta która przy 4 straconych bramkach powoduje że możemy zaliczyć 2 pkt.

Moreno – 3 stworzone sytuacje nie przełożyły się na asystę dla Hiszpana. 2 pkt

Tadić – 1 stworzona sytuacja, 1 asysta. Wcześniej jego podania nie były aż tak skuteczne. Oby tak dalej, 6 pkt.

Fabregas – 4 mecze- 6 asyst. Liczby które wydawały się nie do zrobienia przed startem sezonu. To miał być Hazard. W sobotę Cesc zaliczył 2 asysty i wydaje się koniecznym uzupełnieniem Costy. Jeżeli jeden Hiszpan strzela to drugi mu podaje. 10 pkt.

Sterling – wiadomości które docierały do nas w piątek że Sterling zacznie mecz na ławce zbiliśmy niczym natrętną muchę. Kiedy się okazało że to jednak prawda, jednym ratunkiem była szybka bramka dla AV. To też się wydarzyło tylko 30 minut dla młodego Anglika to była za mało na coś więcej niż 1 pkt.

Di Maria – przed meczem wystawienie Argentyńczyka w składzie było ryzykiem. Po meczu ryzyko okzało się świetną decyzją. Bramka, asysta, 3 pkt bonusa. 14 pkt

Costa – nowy Suarez. 48 % graczy cały czas uważa że można żyć bez Costy w FPL. Oczywiście że można tylko czy warto grac bez 7 bramek w 4 meczach? sam Costa na C przez 4 kolejki dałby 82 pkt. Jego 3 bramki przeciwko Fabiańskiemu dalo nam 17 pkt. Szkoda że nie na C :/

Balotelli – miał zostać następcą Suareza czy tez Sturridga. W całym meczu oddał dwa strzały. Za ten wyczyn dopisujemy 2 pkt.

Naismith – czyżby schyłek formy naszego taniego napastnika? 1 strzał na bramkę w tym meczu. w dodatku dostał żółtą kartkę i tylko 1 pkt.

Łącznie, w 4 kolejce Fantasy Premier League uzbieraliśmy 69 pkt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *