Home DRUŻYNA_FPL FantasyPL.pl GW4 2017

FantasyPL.pl GW4 2017

0
0

Drużyna bloga na GW4

Kolasinac raczej zacznie w podstawowym składzie, do tego jest duża szansa na grę w pomocy. Z takiej „pewnej” opcji na CS , dziś zrobił się prawdopodobną opcją na CS. Naughton , to sami wiecie dlaczego znalazł się w Waszych składach. Kolega Garret wszytko pięknie wyjasnił tutaj. Alonso ostatnio zdobył 2 bramki z Lisami na wyjeździe, nic dwa razy się nie zdarza ale czasami jest tak, że jeden zawodnik ma jakąś lekkoś w zdobywaniu bramek przeciwko jednej drużynie. Może po sobotnim meczu, okaże się, że tak jest z Lisami i Alonso?

Knockaert, odsyłam do wpisu. Eriksen rozwalił system podczas eliminacji, Duńczyk ma bardzo dobry początek sezonu i jeżeli ktoś ma uruchomić Kane to będzie to właśnie on. Ramsey jest, bo kurde nie wypada prezentować składu, bez zawodników Arsenalu w takim spotkaniu jak to sobotnie z Bournemouth u siebie. Salah, bo podobnie jak z zawodnikami Arsenalu, tak z zawodnikami LFC. Ich brak w składzie, jest niepotrzebnym ryzykiem. Jest jednak drobna różnica pomiędzy nimi. zawodnicy Arsenalu, ze słabszymi przeciwnikami u siebie, zawodnicy LFC zawsze. Nie ważne gdzie, nie ważne z kim.

Lukaku, skład bez tego zawodnika, nie wygląda dobrze. Morata zasłużył sobie na tą nominację. Dobrą formę złapał ostatnimi dniami. Chicharito, zawodnik, który zamknie 4 koleje FPL. Mecz u siebie, beniaminek. To są plusy, na minusy nie patrzymy bo i nie ma po co. Niestety dla mnie, zawodnik WHU to jeden z ciekawszych wyborów na ten GW.

gw4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *