Home DRUŻYNA_FPL FantasyPL.pl GW35

FantasyPL.pl GW35

0
0

Drużyna bloga na GW35.

Ciężko wybrać skład przed taką kolejką.

Dublowanie obrony United dobry pomysł? 5 spotkań z rzędu bez straconej bramki, może oznaczać że jesteśmy na końcu tego trendu. Jednak, w takiej kolejce, zaryzykujemy, że to jeszcze nie koniec CS dla United.

Bertrand, kolega Garret będzie miał pamiątkę po sprzedaży owego zawodnika przed DGW34? Bogowie FPL mogli tak zadecydować.

Ward, polowanie na CS w meczach wyjazdowych Burnley. Oczywiste.

Zaha, ostatnia szansa dla niego. DGW wyrzucamy z pamięci, jest tylko GW35 w którym on po prostu musi.

Firmino , aby poniedziałek miał jeszcze jakiś sens.

King, nie widać aby miał przestać zdobywać punkty. To może drużyna bloga go powstrzyma? Żarcik taki, słaby. Przy takim kalendarzu do końca sezonu, King pewnie będzie grał na wysokim poziomie.

Arnautovic , gdyby wykorzystał 11 z w ostatniej kolejce, mówilibyśmy o zawodniku w formie. Bez tej bramki, Arnautovic jako różnica na GW35.

Kane i Costa to casus Suareza z Norwich. Dlaczego piłka trafia częściej do bramki z jednymi drużynami a z innymi wpaśćm nie chce? Podobno Google Brain próbuje rozwikłać ta zagadkę. Zanim to nastąpi, założę się że dowiecie się podczas niedzielnych transmisji w C+.

Harry Kane has scored in four consecutive Premier League appearances against Arsenal, netting five goals in the process. No Spurs player has scored more goals versus Arsenal in the Premier League than Kane (5 – level with Gareth Bale).

Diego Costa has been directly involved in six goals in four Premier League appearances against Everton (four goals, two assists).

Gabbiadini ostatni test przed DGW x2. Oby strzelił jedną to się hype zrobi jak z Negredo czy Rashfordem ostatnio. Ja jeszcze nie jestem przekonany, czekam na znak od Włocha.

[team1]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *