Home DRUŻYNA_FPL FantasyPL.pl GW32 s17/18

FantasyPL.pl GW32 s17/18

0
0

Wracamy!

DDG w bramce. Po pierwszy CS od 4 kolejek. Kiedy widzisz spotkanie United vs Swasnea na Old Trafford to nie możesz zakładać innego wyniku niż brak bramek dla Łabędzi. Jeżeli wszytko pójdzie zgodnie z planem, to nie mamy co liczyć na dodatkowe punkty za obrony czy bps. Góra jeden czy dwa strzały w światło bramki United.

Lascelles należy polować na drużynę Huddersfield. Tzn wstawiać do składu zawodników którzy zagrają przeciwko ofensywie Huddersfield. Jeżeli w 8 ostatnich spotkaniach, 6 zakończyło się bez bramki Huddersfield, obrońca Newcastle jest sensownym wyborem. Monreal – Chupo nie zagra w Stoke , więc prosta sprawa że wstawiam obrońcę Arsenalu do składu. A poza tym, Monreal ma sezon życia w FPL. 4 bramki w sezonie, to jego rekord kariery. Tarkowskiego wybrałem, bo wydaje mi się, ze bliżej jest do CS Burnley niż do bramki dla WBA.

Salah na C. Gram bezpiecznie, bez szukania różnicy. Pierwszy test dla nowej drużyny Southampton to wyjazd do Londynu na West Ham. Tam, defensywę Świętych przetestuje Arnautovic i patrząc na historię tego sezonu, to on jest bliżej bramki niż Święci CS. Podobno , Sterling zagrała bardzo dobre spotkanie w kadrze a jestem przekonany, że trzeba mieć chociaż jednego zawodnika City w tej kolejce. I jakieś takie przeczucie mam, że jest nim właśnie Sterling a nie np Sane albo Jesus. Kenedy, czyli najlepiej punktujący zawodnik poprzedniej kolejki w śmiesznej cenie 4.8 mln. Pewnie można przeżyć ten GW bez niego ale kiedy zawodnik z 1,5% posiadaniem ma szansę na dobre punkty, żale nie wstawić do składu.

Aubameyang i Lukaku w ataku. Nie mogłem się zdecydować , którego wstawić do składu, więc wybrałem ich dwóch. Murray , 5 bramek w 6 meczach. Nie szukajmy lepszych zawodników , ten jest dobry. Lepsze jest wrogiem dobrego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *