Home DRUŻYNA_FPL FantasyPL.pl GW31 s17/18

FantasyPL.pl GW31 s17/18

0

Skład drużyny bloga na BGW31.

Begovic – w tych czasach, każda drużyna grająca przeciwko WBA jest tą zdecydowanie lepszą drużyną przed pierwszym gwizdkiem. WBA zacznie swoje 4 spotkanie z rzędu bez strzelonej bramki na wyjeździe i jest duża szansa , że po 90 minutach właśnie tak się stanie.

VVD – SFG , ten moment spotkania w którym mocniej biją serca posiadaczy najdroższego obrońcy świata. Co mecz, to strzał. W ostatnich 4 spotkaniach oddał tych strzałów 4 z czego tylko jeden był celny. Po drugie, Watford na wyjazdach od 4 spotkań bez strzelonej bramki.

PVA – 7 strzałów, 4 celne 2 bramki. Bardzo dobry dorobek Holendra z ostatnich spotkań. Taka sama liczba strzałów jak Alonso a przecież cena zdecydowanie niższa. Nie liczę na CS ale na bramkę w jego wykonaniu.

Hadergjonaj – 3 BPS z ostatniej kolejki to dobry prognostyk przed nadchodzącą kolejką. Vs Swansea Hadergjonaj stworzył 8 sytuacji strzeleckich. Na to konto, dostaje szansę podczas GW31.

Salah – Mo Salah na C.

Shaqiri – Stoke grające u siebie, nie mogło zabraknąć tego zawodnika w naszym składzie. Tym razem do pokonania będzie obrona Evertonu, która na wyjazdach nie spisuje się najlepiej. 31 bramek straconych to 3 najgorszy wynik w lidze.

Trójka Zaha ,Stanislas, Mounie to nasz niszowy wybór. Dodatkowo, dwóch ostatnich zostało wymienionych jako różnica na C w tej kolejce.

Walcott(Bolasie) – po dwóch bramkach z Leicester, nie ma już dawno śladu. Z tego pięknego snu o niszy , dużych i tanich punktach, zrodziły się jakieś koszmary. Wystarczy jednak, jeszcze jedno spotkanie jak z Burnley. Kiedy oddał 3 strzały i żaden z nich nie wpadł do bramki. XG mówi, że to były bardzo dobre sytuacje do zdobycia bramki i praktycznie jedna bramka z nich powinna wpaść. Kiedy Walcott jednak nie wyjdzie na boisko, w jego miejsce wskakuje Bolasie.

Firmino – Kane out , Bobby IN. Bardzo prosta sytuacja z tej kolejki. Firmino to już 45% posiadania i podczas takiej kolejki, po prostu nie może go zabraknąć w składzie. Za dużo jego punkty ważą na szali. Na VC.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *