Home DRUŻYNA_FPL FantasyPL.pl GW30

FantasyPL.pl GW30

0
0

Wracasz do domu, powoli, z głowy odchodzą rzeczy związane z pracą i FPL zaczyna przebijać się do świadomości. Przypominasz sobie jaki mamy dzień tygodnia i wiesz że jeszcze jeden text przed GW musi się pokazać. Drużyna bloga, bez tego nie ma GW.

Zrobiłem najmądrzejszą rzecz jaką mogłem w takim wypadku. Zadzwoniłem do kolegi Garreta i tak zleciało mi kilkanaście kilometrów w drodze do domu. Nawet ostatnio mu pisałem , że teraz, to jest jedyny czas kiedy mogę nagrywać podcast.

Nie będę zdradzał szczegółów tej naszej rozmowy , bo u mnie rozmowy o transferach i planach w fpl to tajemnica niczym w konfesjonale. Jednak kilka wniosków mogę zdradzić.

Propozycja kolegi JW23 jest godna uznania. dobrze wiedzieć, że nie tylko w naszych głowach , fpl to podstawa na podstawie której można budować kilka ciekawych spraw. Wiecie, Uma cały czas czeka do piątku. Wtedy na spokojnie, wróci do cięcia.

Kolega JW23, w mejlu do Nas wspomina , że nagroda w turnieju będzie przekazana w GW38. I rzeczywiście, nie miałem jeszcze czasu aby zająć się rezerwacją miejsca na GW38 ale to jest raczej kwestia tygodnia, kiedy wrzucę info na blogu. Wyprzedzając pytanie, ja zawsze robię sobie urlop w poniedziałek , od tylu już lat…i w tym roku zrobię podobnie. Za dobrze znam siebie i GW38 🙂 Tak wiec, zakładamy firmowe koszulki, zapinamy pasy i widzimy się podczas GW38.

A kiedy pisze te słowa, to wiem że rozmowa o fpl a transfery w fpl to dwa inne światy. Bo najpierw napisałem że szukam kogoś za Seamusa, następnie uznałem że najwyżej wejdzie Mirallas. I z takim przeświadczeniem zakończyłem rozmowę z Garretem a na koniec, teraz, kiedy pisałem te słowa, kupiłem obrońcę, którego nawet raz nie wymieniłem! Mistrz strategii, brawo ja.

Ciekawe czy kolega Garret wytrzymał w swoich postanowieniach z naszej rozmowy? Dowiem się jutro, teraz proszę, skład który zaproponował na GW30.

Próbowałem również obronić wybór kapitana na ten GW. Ide w szaleństwo, tak jak pisałem. Chociaż szaleństwo to za dużo napisane. Po prostu, szukając punktów muszę zagrać agresywniej niż Siggy z jego perspektywą jednej asysty na ten GW. Vardy bez C, zdobywa dwa razy więcej punktów na GW niż Siggy , więc dla mnie wybór jest prosty w tym względzie.

Udanej kolejki.

[team1]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *