Home DRUŻYNA_FPL FANTASYPL.PL GW3 PODSUMOWANIE

FANTASYPL.PL GW3 PODSUMOWANIE

3
0

Dwie rzeczy spowodowały że uzbieraliśmy mniej punktów niż można było przypuszczać. Chociaż i tak nie było źle.

Dla przypomnienia, tak wyglądał skład Fantasypl.pl na trzecią kolejkę Fantasy Premier League

Tak jak wszyscy którzy mieli graczy City w swoim składzie na 3 kolejkę Fantasy Premier League poczuliśmy bardzo dużą niechęć do niebieskich koszulek. Hart, Silva i Jovetic łącznie ugrali 6 pkt. Przepraszam 8 bo Jovetic dostał od Nas opaskę. Super wynik. Na szczęście Hart był jednym niewypałem a obronie.

Taylor – Swansea drugi mecz u siebie i drugi raz CS dla graczy Łabędzi. Patrząc na cenę Taylora, 4,5 mln jest lepiej niż zwykłe ok! 6 pkt.

Caulker – tym razem tylko jeden strzał na bramkę przeciwnika, za to więcej punktów niż w poprzednich dwóch kolejkach. CS od gracza QPR, to chyba będzie rzadkie w tym sezonie. 6 pkt.

Janmaat – chyba bardziej liczyliśmy na CS od Newcastle a tu proszę, niespodzianka. Newcastle traci 3 gole, zdążyłem wybrać mecze na livescorze a już było 1-0. Myślałem że awarie mają a jednak wyszło że Krul i spółka bardzo szybko pozbawili nas 4 pkt za CS. Na szczęście nas obrońca zdobył bramkę, dostał 2 punkty bonusa. Łącznie 9 pkt.

Cabella – jak ktoś czytał prospektów na GW3 to widział tam Francuza. Postanowiliśmy wstawić go do składu i opłaciło się. Jedna asysta nie jest jakimś super wynikiem ale jest progres. Cabella> DeJong :P. 5 pkt

Ramsey – kilka osób w tym ja święcie wierzyli w to że ten zawodnik jest w stanie strzelić bramkę w trzecim kolejnym meczu. Okazało się że jest to mało prawdopodobne. Szkoda. 2 pkt

Sigurdsson – najlepszy pomocnik Fantasy Premier League po trzech kolejach. Kiedy przed sezonem pisałem że warto zakupić Islandczyka nie spodziewałem się że będzie aż tak dobrym zawodnikiem. Dobrze że chociaż jedna pomyłką w tę stronę. 11 pkt.

Rooney – w mojej drużynie kapitan. Czemu nie Sigurdsson? Why? 2 pkt

Suma 54 pkt, bez Costy który wypadł w ostatnim momencie…

3 komentarze

 1. garret

  5 września, 2014 at 12:38 pm

  Co za nudny piątek.

  Reply

  • bQuiet

   5 września, 2014 at 3:11 pm

   ten tydzień był tak cholernie leniwy, że podsumowanie GW3 pojawiło się piątego dnia od zakończenia kolejki..

   Reply

   • gruwwa

    5 września, 2014 at 3:47 pm

    przyznam że taki mały urlop w pierwszym tygodniu był grany 🙂

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *