Home DRUŻYNA_FPL FantasyPL.pl GW29 s17/18

FantasyPL.pl GW29 s17/18

0

Skład na Gw29

Dublowanie obrony United wydaje się sensowną opcją. Kto oglądał spotkanie Palace Spurs ten wie, jak małą siłą rażenia dysponuje Palace. Jest wielce prawdopodobne, że w najbliższy poniedziałek, nic się nie zmieni. Dlatego też, DDG i Valencia IN.

Mariappa za skromne 4,1 mln z pewnym placem? Coś pięknego w FPL. Kiedy ten obrońca ma przed sobą spotkanie u siebie z ostatnią drużyną w tabeli, staje się opcją oczywistą oraz ląduje w pierwszym składzie drużyny bloga.

Trzecim obrońcą będzie Ben Davies. Ponownie wrócę do spotkania Palace Spurs. Chociaż bez bramki albo asysty zakończył to spotkanie, to były ku temu okazje. Prawie asysta , kiedy sędzia nie widział ewidentnego karnego po faulu na nim w polu karnym. Podanie do Auriera, który zamiast strzelać, zatrzymał piłkę stopą oraz ten strzał , który Hennessey zdążył wybić na praktycznie z linii bramkowej. Przez dłuższą chwilę, siedział na 3 bps. Teraz w spotkaniu u siebie z Huddersfiled powinno być podobnie. Zagrożenie pod bramką przeciwnika, CS oraz szansa na BPS.

Dlaczego Mahrez a nie Vardy? Spotkanie ze Stoke pokazało, kto w tej dwójce stwarza większe zagrożenie po bramką przeciwnika. Vardy 1 skromny strzał przez 90 minut a Mahrez 6. 1 strzał po stronie Lisów oddali również obrońcy. West Ham oddał 7 strzałów z Liverpoolem a 3 z nich oddało Arni. Fakt ten, można uznać za kontynuację dobrej formy Austriaka. Do momentu kontuzji, strzelał jak na zawołanie. Po powrocie, od razu bramka. Teraz Swansea na wyjeździe i info o bramkach czy też bramce Arniego nie będzie zaskoczeniem.

Mane pojawił się jako niszowy wybór. Mogę tylko uzupełnić o jedną statystykę. Z Southampton , 5 strzałów , 0 celnych. Z Huddersfiled 4 strzały, 1 celny. Można powiedzieć, strzały Mane zyskały na jakości w ostatni czasie. Będa z niego ludzie do końca sezonu. Trzy kolejne spotkania z przynajmniej jedną bramką , takie staty , jedne z ważniejszych w FPL ma Shaqiri . Do tego dochodzą BPS i tani kosztem, mamy maszynę do nabijania punktów w FPL. Teraz, kiedy Stoke jedzie walczyć o życie , musi polegać na swoim najlepszym zawodniku. Szczęśliwi ci , którzy mają go w swoich składach. Nawet jeżeli od sobotniego poranka będziecie śledzić pogodę w Southampton.

Deeney o nim już nic nie mam do dodania, poza tym co już zostało napisane.

Kane i Salah, również nic do dodania. Może tylko to, że Salah na C.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *