Home DRUŻYNA_FPL Fantasypl.pl GW29

Fantasypl.pl GW29

0

Długo wyczekiwana i wreszcie jest, drużyna bloga na GW29!

Dwa spotkania z rzędu bez strzelonej bramki. Tak, to o graczach WBA. Niby nic w tym dziwnego ale w tym sezonie, WBA to górna cześć tabeli Premier League. Zespół, który w tym sezonie, nagle zaczął zdobywać bramki. Coś mi świta , że było ich nawet 4 w jednym spotkaniu? A teraz? Maszynka się zacięła. Tak więc, Cech w bramce. A niech ma, na stare lata. Trochę splendoru i prestiżu.

Z podobnej przyczyny, brak odpowiedniej sił ofensywnej, wystawimy Jonesa z United. Tani jest a w spotkaniu z Boro, można oczekiwać CS. Pozostałych dwóch obrońców to co pisać jeszcze o ich grze w tym sezonie? Chyba już wszytko zostało napisane.

Antonio , to chyba będzie z tych zawodników, którzy do końca roku, nie będą w top 10 zakupów przed kolejką ale jeżeli ktoś ma , to będzie dostawał punkty. Wrzuciłem Eriksena, jak już się prawie, no prawie pogodziliśmy, to dam mu szansę, kosztem Alliego czy Sona. Sanchez i mam zgryz, bo ja jestem trochę na nie, ale większość osób, gdzieś tam po drugiej stronie łącza uznaje że ten GW będzie jego GW, więc posłucham tego głosu. King, tak jak pisałem przy wyborach C, jest w formie, to dlaczego nie?

Defoe, ponownie posłucham głosu ludu, jeżeli dostał powołanie do kadry, to ma +30 do motywacji i będzie zapierdalał, bo zapierdalać trzeba jak jest się na ostatnim miejscu w tabeli. Może cały Sunderland się nie uratuje, jak ktoś zauważył, zawsze wiązało się to ze zmianą trenera na tym etapie rozgrywek( w książce Futbonomia przeczytacie , że nie ma to raczej znaczenia) nie mniej. Jak Sunderland utonie, to Defoe utrzyma się na powierzchni.

Lukaku na C. Costa na Stoke i jedziemy.

[team1]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *