Home DRUŻYNA_FPL FANTASYPL.PL GW28

FANTASYPL.PL GW28

11
0

Kolejka w środku tygodnia, do tego podwójna kolejka. Jak bardzo będzie dłużyło się do sobotniego spotkania QPR – Spurs tego nie wie nikt. Zakładam że w tym meczu zagra 2/3 naszego ataku, waszego również.

W obronie dublujemy graczy Spurs, do tego dochodzi Bertnard i Skrtel. Ten pierwszy dostał ostatnio 2 pkt bonusa w momencie kiedy jego zespół traci bramkę i nie strzela ani jednej. Rzadki widok w FPL. Obrona LFC przeciwko Burnley, CS w zasięgu ręki.

Bez Eriksena w linii pomocy. Za to jest Ozil który formą zjada Sancheza w tym momencie. I nie jest to duża przenośnia, od czasu powrotu Niemca do składu Sanchez jest bez bramki. Hazard za zasługi i to że Chelsea będzie na fali a WHU rozbite po 3 asystach Puncheona. Silva jako reżyser gry City być musi przeciwko Leicester. Sterling bo odżył ostatnimi czasy. Teraz 2 asysty, wcześniej bramka a w środe mecz z Burnley, oby Trippier go nie wyręczył z zdobywaniu bramek.

Atak taki jaki być powinien w tej kolejce. 

Na C wiadomo kto

kane na

11 komentarzy

 1. Oskar

  3 marca, 2015 at 6:18 pm

  Ciekaw jestem, jaka będzie średnia kolejki, po jakże ekscytujących, dzisiejszych meczach. Obstawiam 8pkt. 😉

  Reply

 2. JimmyRMCF

  3 marca, 2015 at 2:53 pm

  Nie wiem jak zestawić obronę. Mam do wyboru Lescott(AVL A), PvA(HUL A), Koscielny(QPR A), Clyne(CRY H) i Wollscheid(EVE H). Na tą chwilę mam tych pierwszych trzech, ale wszyscy grają na wyjeździe, więc może być ciężko. Co myślicie?

  Reply

  • Fred

   3 marca, 2015 at 3:25 pm

   Ja bym grał: Clyne, Kościelny, PvA.
   Ławka: Wollscheid, Lescott.

   Reply

   • JimmyRMCF

    3 marca, 2015 at 5:16 pm

    Akurat chyba tylko Lescott z nich wszystkich ma pewne miejsce w moim składzie. Od kiedy gram w fpl to Pulis jest moim Bogiem 🙂

    Reply

    • Oskar

     3 marca, 2015 at 6:17 pm

     Ja na 100% posadzilbym Kościelnego. Aust… wróć, QPR na pewno coś ustrzeli, a w kolejną bramkę Kosy, wątpię. Ino Clyne, Lescott i PvA na te kolejkę.

     Reply

     • JimmyRMCF

      3 marca, 2015 at 6:49 pm

      Już teraz zastanawiam się tylko czy Koscielny czy Clyne. Wydaje mi się, że ani tu ani tu nie będzie CS. Palace ostatnio wygrywa wszystko na wyjeździe, a Southampton nie gra ostatnio najlepiej. Jak dla mnie jest 50/50. Będę chyba musiał rzucić monetą.

      Reply

      • garret

       3 marca, 2015 at 7:30 pm

       kos na lawke

       Reply

  • bazzant

   3 marca, 2015 at 5:04 pm

   Ja bym grał: Kosa, Clyne, Wolly. Sam mam PvA i nie jestem pewien czy zagra w pierwszym składzie po odwieszeniu Browna :/

   Reply

   • JimmyRMCF

    3 marca, 2015 at 5:13 pm

    Sunderland mecz gra dzisiaj o 20:45, a składy można ustalać do 20:30 czyli jakby PvA nie było w 1 składzie to zawsze można szybko zmienić. Do tego obrona Stoke nie wymiata. Ostatnio ugrali czyste konto i wydaje mi się, że na następne trzeba będzie trochę poczekać.

    Reply

 3. Marcin

  3 marca, 2015 at 2:00 pm

  A ja w ramach relaksu odwiedziłem w sobotę miejsce, które wszyscy chyba znamy 🙂
  Powodzenia w najbliższej kolejce!!!

  Reply

 4. Badman

  3 marca, 2015 at 1:32 pm

  Ojjj nie pójdzie wam dobrze Pany, bo 7 z 11 zawodników mam w swoim składzie na DGW 😀

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *