Home DRUŻYNA_FPL FantasyPL.pl GW28 s17/18

FantasyPL.pl GW28 s17/18

0

Drużyna bloga na GW28.

W bramce Pope. Kiedy obrona Burnley nie była w stanie sprostać oczekiwaniom , 6 spotkań z rzędu bez CS, Pope robił swoje. Z Newcastle wybronił karnego, co przełożyło się na 11 pkt. Z City 6 obron , to 1 BPS a łącznie 5 pkt po spotkaniu z najlepszą ofensywą Premier League. Teraz spotkanie z Southampton siebie a chociaż ostatnio Burnley w obronie nie wiodło się najlepiej, to w końcu jest drużyna która ma 6 CS w spotkaniach u siebie.

Davies najczęściej kupowanym zawodnikiem przed GW28 i trzeba pójść za tym pomysłem. Bo to nie jest tylko ten ostatni występ z Arsenalem, kiedy zdobył 12 pkt ale całokształt występów od GW22. Jak nie CS , to asysta. Na jego koncie do teraz, 2 bramki i 6 asyst, czyli sezon życia. Jedna z grafik , która tłumaczy liczbę bramek i asyst.

Hegazi bardzo często, kiedy szukam zawodników, sprawdzam przeciwko komu zagra Huddersfiled. Tym razem zagrają przeciwko WBA na wyjeździe. Jak grają daleko od domu, to w ostatnich 3 spotkaniach nie zdobyli bramki. Taki stan rzeczy jest kontynuacją dobrze znanej statystyki tego sezonu. 10 spotkań na wyjeździe bez strzelonej bramki. Hegazi jest najlepiej punktującym obrońcą WBA, więc wstawiam do składu.

Maguire po pierwsze, zagrożenie pod bramką przeciwnika. 2 bramki i 4 asysty. Fakt, że większość po stałych fragmentach ale czy to coś zmienia? Nic. Po drugie, słabe Stoke na wyjazdach. 5 ostatnich spotkań na wyjeździe i 3 z nich zakończone bez strzelonej bramki. to jest dobra podstawą aby wstawić obrońcę Lisów do składu na GW28.

Izquierdo => niszowy wybór.

Stanislas 2 bramki oraz 2 asysty w 4 ostatnich spotkaniach. Martwi trochę brak pełnych 90 minut ale kiedy masz zawodnika, który oddaje 5 celnych strzałów ( TOP5 w ostatnich 4 spotkaniach wśród pomocników) a do tego 0,5% posiadania to widzisz potencjał do zielonej strzałki. Szczególnie, że teraz spotkanie z Newcastle u siebie.

Deulofeu wstawiam Hiszpana, bo liczę na wyzwolenie dodatkowych pokładów energii z Evertonem. To był bardzo dziwny sezon, kiedy z gwiazdy, kogoś kto miał budować grę ofensywną Evertonu. Stał się nie chcianym zawodnikiem, którego oddano do Milanu. Gdzie zagrał na tyle dobrze aby FC Barcelona wyłożyła kasę aby ściągnąć go z powrotem do siebie.

Salah oraz Firmino czyli dalej gramy w piłkę na wysokim poziomie. Tak jak z Southampton. Salah do Firmino a później Firmino do Salaha. Salah na C vs obrona WHU.

Vardy – jest taka jedna statystyka, która gdzieś mi ostatnio uciekła. W dwóch ostatnich spotkaniach u siebie ze Stoke , Vardy zdobywał po jednej bramce. Nie jest to dużo ale zawsze jest to jakiś dobry omen przed GW28 i pojedynkiem Leicester Stoke. Do tego forma Anglika i słabe staty na wyjeździe Stoke. Jak tracą bramki , to seriami w dużych ilościach.

Kane w zasadzie to nie wiem co napisać. To jest po prostu bardzo dobry zawodnik który zagra przeciwko bardzo przeciętnej defensywie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *