Home DRUŻYNA_FPL FantasyPL.pl GW23 2017

FantasyPL.pl GW23 2017

0

16 kolejek do końca.

Gomes – Nie zostało za dużo kasy a banku, więc to 4,5 za bramkarza Watfordu vs Southampton wydaje się sensowną opcją na ten GW.

Clark – Newcastle zaliczyło 2 CS z rzędu. Najbliższa kolejka, jest dobrym momentem aby przedłużyć serię CS do 3 spotkań z rzędu. Swansea w 6 ostatnich spotkaniach nie strzeliła bramki.

Shaw – nie wiem czy Shaw wystąpi w tym spotkaniu ale chyba warto zaryzykować dla obrońcy United, które kosztuje mniej niż 5,0. Spotkanie ze Stoke to duże prawdopodobieństwo CS dla United.

Dunk – Brighton na wyjazdach ugrało w tym sezonie 4 CS. 1 więcej niż średnia a tyle samo jak United, Chelsea czy Burnley. To daje podstawy, aby oczekiwać CS w spotkaniu WBA – Brighton.

Richarlison – nie zdobywa bramek ostatnio, delikatnie mówiąc. Za to ostatnio asysty wpadły, jedna po drugiej. Nie wiem, czy w takiej cenie, czyli poniżej 6,5 i w takiej kolejce znajdzie się lepszy zawodnik? Nie liczę Lingarda, bo ten wiadomo, musi być i jest.

Lingard – klątwa czy nie, przy takiej cenie, formie i przeciwniku w najbliższej kolejce, must have. Od 14 kolejki tylko 3 spotkania zakończył liczbą punktów 3 lub mniej. I jakąś satysfakcję odczuwam z faktu, że to On a nie Pogba czy Lukaku jest TYM zawodnikiem United na Stoke.

Zaha – tak na przycichł ostatnio. Bez bramki lub asysty w ostatnich 2 spotkaniach. To może teraz się przełamanie,spotkanie u siebie z Burnley jest dobrą okazją aby wrócić na radar FPL.

Hazard – Jak zawsze, problem z tym gościem. Niby poza formą, ale spotkanie u siebie, kiedy jak nie teraz. Itp, itd. Wszyscy wiemy, jaka to jest ciężka historia z tym gościem w obecnym sezonie. I jeżeli jest jakaś różnica na ten GW której nie wstawię do składu a trochę żałuję, to jest nim właśnie Belg.

Salah – Jeżeli najlepiej punktujący zawodnik w grze , jest zdrowy to wydaje się oczywiste aby wstawić go do składu.

Kane – Po 2 bramki w dwóch ostatnich spotkaniach z Evertonem. Pewnie będzie najczęściej wybieranym zawodnikiem na C. Kto nie ryzykuje, ten wystawia Kane na C. Wczoraj taka statystyka latała po sieci, Harry Kane 46 celnych strzałów, Swansea 47 celnych strzałów. I z tymi liczbami Was zostawię.

Aguero – od czasu, kiedy Jesusu doznał kontuzji a Pep wypowiedział znamienne , Aguero będzie grał cały czas, nie mamy wyjścia. Jedyny co było z nim nie tak, to rotacja , przez to mało minut, przez to cena wydawała się nie adekwatna do ryzyka rotacji. Ale koniec z tym, jeżeli City ma jednego , dostępnego napastnika, to życie wydaje się proste. Kun.Easy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *