Home DRUŻYNA_FPL FantasyPL.pl GW20 2017

FantasyPL.pl GW20 2017

0
0

Świąteczna drużyna w której Kane został kapitanem.

To co najważniejsze w tej drużynie, znajduje się w ataku. Trójka Aguero/Kane/Morata powinna przynieść dobre punkty w tej kolejce. Do tego Salah, czyli ten zawodnik, bez którego ciężko coś ugrać w tym sezonie. Cała ta 4 zabiera bardzo dużo kasy z budżetu.

Kiedy zostaje tyle pustych pozycji do obsadzenia i tak mało kasy w kasie, wiesz że nie będzie łatwo. Właśnie w takich okolicznościach przyrody, do drużyny bloga trafiają. Arni i Mahrez o Lingard. To jest uzupełnienie pomocy. Arni i Mahrez za dobrą formę, nie patrzę na to czy mają mecz u siebie czy na wyjeździe. Najważniejsze, że nie grają przeciwko mocnym defensywą. Lingard też w formie a jego cena jest przystępna i to powoduje, że to on a nie Pogba znajduje się w tym składzie.

Jest atak i pomoc, czas na bramkarza oraz obrońców a w kasie nie zostało praktycznie nic. Max 4,5 na zawodnika do pierwszego składu. Należało wykreślić topowe nazwiska jak Alonso czy Otamendi i skupić się na takich asach jak Klavan i Kenny. Do tego dołożyłem Schindlera z Huddersfield a na bramkę, Adrian.

Kane na C.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *