Home DRUŻYNA_FPL FantasyPL.pl GW2 2017

FantasyPL.pl GW2 2017

0
0

Drużyna bloga, na GW2.

Lossl  – zrobił nie małą niespodziankę podczas GW1. Cs vs Zaha i Benteke. Tyle pięknych planów, tyle marzeń, poszło w nie pamięć. Więc, my teraz, postawimy tego zawodnika na bramce vs Newcastle. Czyli drugi CS dla Huddersfield i 2 mecz bez strzelonej bramki dla Newcastle.

Yoshida – kiedy trener Southmpotn, na pomeczowej konferencji, opowiada o tym, jak to Yosihida był bliski strzelania bramek i gdyby piłka poleciał pod innym kontem to wtedy jest gol, to wiesz jaki poziom ma ofensywa Świętych. A 4 strzały głową, po stałych fragmentach gry, powodują, że Yoshida wchodzi do gry na GW2.

TAA – jest hype, tak więc i my pompujemy balonik i wstawiamy tego młodego obrońcę LFC do składu. Do czasu, kiedy można skorzystać z grającego obrońcy za 4.5 mln.

Lowton – #dziwneprzeczucie sprzed wieków. Teraz, wraca na radary graczy FPL. Jeden z dwóch obrońców, na którego warto postawić w drużynie Burnely. Jestem bliski stwierdzenia, że Lowton, będzie jedną z lepszych różnic w składach do GW6.

Eriksen – tylko 17% posiadania , wejście smoka z Newcastle i zrobiło się głupio niżej podpisanemu. Klątwa została dawno zdjęta. Można spokojnie inwestować.

Miki – nie starczyło nam kasy na Lukaku a nie można lekceważyć United w spotkaniu z Łabędziemi, tak więc pojawił się ON. Zawodnik, który stworzył 5 sytuacji i oddał 3 strzały podczas GW1. Do tego, w bardzo przystępnej cenie. Chyba nie ma nad czym się zastanawiać

Salah – Taniej od Mane o 0,4 mln a trzeba było kogoś wybrać z Liverpoolu. Sam TAA 3+ bramek nie strzeli, więc wybór padł na Salaha. Poza tym , chodzi plota po necie, że Mane może nie zagrać w tym spotkaniu.

Ince – zabrakło nam miejsca w składzie dla Mounie ale jest Ince. Trochę cichy na GW1, więc liczmy że zrobi się o ni głośno podczas GW2. Tak głośno, że kolega Garret będzie mógł ze spokojem w głosie powiedzieć  – A nie mówiłem!

Vardy – nie widziałem drużyna GW2 bez tego zawodnika. Jego forma z kocówki sezonu, jeden mecz w pre sezon, kiedy zdobył dwa gole na dwóch bramkach z Arsenalem kończąc , jest jak najlepszą podstawą do tego aby wstawić go do składu.

Aguero – Kun. Easy. na C. Poniedziałek, 21:00. Zaczniemy się zastanawiać, czy to dobrze, że odpuściliśmy w znakomitej większości tego zawodnika. Zawodnika, który niszczył system przez tyle sezonów. Który teraz, jest w „promocji”. Może się okazać, że to nie Lukaku po 12,5 mln , tylko Aguero za 11, 5 mln był Wam potrzebny, kiedy wyrzucaliście Harrego ze składu po jednej kolejce bez punktów.

Kane – trochę podyskutowaliśmy z kolegą Garretem o tym konkretnym zawodniku w drużynie na GW2. Zaklinamy Sierpień, zaklinamy Wembley. Poza tym, 6 strzałów z Newcastle…

składgw2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *