Home DRUŻYNA_FPL FantasyPL.pl GW19 2017

FantasyPL.pl GW19 2017

0

Drużyna bloga na ostatnią kolejkę, pierwszej części sezonu.

Fabiański – szukałem bramkarza który będzie kosztował poniżej 5.0 mln oraz musi być jakaś sensowna perspektywa na CS. Wyszło mi, że Fabian będzie idealnym kandydatem. Skromne 3 bramki Crystal Palace na wyjeździe , z ich bardzo słabą skutecznością na poziomie 13% , podnoszą szansę Fabiana na CS.

Otamendi – City grające u siebie, Ota w naszym składzie nie może dziwić.

Yoshida – już bardzo dawno nie było CS dla zawodników Southampton. To może teraz, kiedy zagrają z Huddersfield u siebie, CS się pojawi? Podczas tej kolejki, okażę się, czy 4 bramki Huddersfield w ostatniej kolejce to tylko wypadek przy pracy, czy może coś nowego na boiskach Premier League? Z dwoma bramki w tym sezonie, Yoshida jest jednym z groźniejszych zawodników Southampton pod bramką rywala.

Masuaku – WHU na kursie, po 4 CS z rzędu a Newcastle ma za sobą 2 spotkania w których nie zdobyli bramki. 2+2 = obrońca WHU w składzie.

Sterling i KdB – nie ma co tłumaczyć. Ale że klątwa jest przy Sterlingu , to KdB na C.

Coutinho – spodziewam się gradu bramek w piątek. Liczę na to, że Coutinho będzie miał duży udział przy bramkach LFC. Też jest trochę tak, że cena podyktowała swoje warunki. Salah jest trochę drożysz ale to trochę zrobiło różnicę.

Arnautovic – uznajmy że zawodnik w formie grający u siebie przeciwko drużynie , która jest daleko od formy jest dobrą opcją. Poza tym, przy takiej cenie, jest dobrą opcją. Nawet, jeżeli Lanzini będzie siedział na trybunach.

DCL – Fajnie, że dziś już nikt się nie dziwi kiedy wstawiasz DCL do składu. Po pierwsze forma, po drugie cena. Po trecie, spotkanie u siebie. Wszystko się zgadza.

Austin – najlepszy strzelec drużyny z Southampton. Jak strzelach bramkę z Arsenalem, jak zdobywasz dwa bramki z rzędu to oczekiwania rosną. Kiedy grasz u siebie, z Huddersfield to musisz być na świeczniku i spełnić oczekiwania. Pomocna będzie obrona przecinków, do tej pory straciła 19 bramek na wyjazdach , jeden z najgorszych wyników w Premier League.

Kane – Tak wszyscy czekają na jego przełamanie z Burnley. Tak więc, z braku ciekawszych kandydatów i mojej sympatii do tego gościa , daje mu jeszcze jedną szansę. Niech zapracuje na swoją opaską podczas GW20, bo teraz się nie odważę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *