Home DRUŻYNA_FPL FANTASYPL.PL GW17

FANTASYPL.PL GW17

2
0

W najbliższej kolejce Fantasy Premier League wystawiamy taką XI

Green w bramce gdyż WBA bez Berahino nie jest groźnym zespołem a poza tym kosztuje tylko 4.5 mln. Cresswell ma szansę zaliczyć coś więcej niż tylko CS w meczu przeciwko Leicester. WHU to 4 druzyna Premier League a Leicester ostatnia, może paść dużo bramek w tym meczu. Demichelis zajmie miejsce Kompanego w składzie City przeciwko Crystal Palace. Koledzy sugerują że bez Kompanego obrona City to nie to samo ale jednak wystawimy Demichelisa na ten GW. Walker wrócił, więc z czystej ciekawość plus to że zagra przeciwko Burnley powoduje że wystawiamy go do składu.

Downing ma taką formę że po prostu nie można go pominąć a takim meczu, na jego podania będzie liczył Sakho którego wystawiamy w formacji ataku. Patrząc na formę, nie może zabraknąć również Eriksena. Od czasu kiedy go sprzedałem awansował do TOP3 pomocników w FPL. Z drużyny lidera wybieramy Hazarda, mocnym kandydatem jest też Cesc ale liczymy na to że Belg przełamie w końcu swoją niemoc na wyjazdach. 4 pomocnik to Yaya Toure, do tego Yaya dostaje opaskę kapitana.

W ataku obok Sakho zagra Austin ponieważ niszczy w meczach u siebie. Mógł się zregenerować ostatnimi czasy, oby nie zatracił formy w meczach u siebie. Podobno wrócił, podobno ma przejąć pałeczkę lidera od Aguero jeżeli to wszystko prawda to wstawiamy go do składu. RVP będzie 3 napastnikiem.

2 komentarze

 1. redcastle

  19 grudnia, 2014 at 10:45 am

  Walker, lubię tego gościa. 🙂 Tylko szkoda, że łatwe ma tylko dwa najbliższe mecze.

  Reply

 2. Oskar

  19 grudnia, 2014 at 10:30 am

  Mam wszystkich tych samych pomocników co Wy+ do tego Mata. Austina też posiadam, z obroną już gorzej 😀 mam nadzieję, że to będzie dobra wróżba na te kolejkę 😉

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *