Home DRUŻYNA_FPL FANTASYPL.PL GW16

FANTASYPL.PL GW16

2
0

Spojler, nie ma Kuna 😛 W ostatniej kolejce ratowali nas obrońcy, Hutton okazał się gwiazdą kolejki. Teraz potrzeba aby wpadło coś z ataku. Koniecznie trzeba wymazać wszystko to co wydarzyło się w poprzedniej kolejce, tzn ja muszę, Garret pewnie zrobił print screen na pamiątkę.

Tak wygląda XI Fantasypl.pl na GW16.

Howard i Baines w poszukiwaniu CS przeciwko QPR. Austin wypadł, chyba został już tylko Fer. Na papierze ten mecz wygląda na pewny CS. Tylko tutaj nic nie jest pewne, oprócz tego że kolejka zacznie się o 1230. Baines uspokoił się ostatnimi czasy, od 4 kolejek nie zapunktował ponad 2 pkt. Nie mogło być inaczej jeżeli nie oddawał strzałów na bramkę przez ten czas a tylko 5 razy stworzył sytuacje bramkowe. Kiedy się przełamać jak nie w meczu z QPR?

Clyne łapie CS w tej kolejce, Southampton zagra w końcu z drużyną które jest od nich słabsza. Wszyscy wiemy jak to wyglądało do tej pory. Na tym zarabialiśmy punkty, oby 3 ostatnie kolejki nie rozstroiły mechanizmu obrony Southampton.

Terry – przyoszczędziliśmy trochę na ataku to dokładamy do Azpiego i mamy Terrego. Czy droższy oznacza lepszy? Jeżeli Chelsea ma zaliczyć CS to Terry dostaje zadanie na bramkę w tym meczu. Na dziś nie ma bramki a jeszcze nie było sezonu aby tak zakończył sezon. Więc przyszła pora na pierwszą bramkę w sezonie.

Downing grający na wyjeździe zdobył więcej punktów niż w domu. Powrót Carrolla do składu WHU daje jeszcze więcej szans na asystę po wrzutkach na tego wielkiego napastnika.

Yaya Toure, odpoczywał w tygodniu aby rozjechać obronę Leicester. Pod nieobecność Kuna do jego obowiązków należy również wykonywanie rzutów karnych. Pytanie, jak duży wpływ na grę Toure będzie miał powrót Silvy? Przekonamy się niebawem…

Sanchez, oby przyniósł te piękne wysokie wyniki z meczy Arsenal Newcastle. Wenger dał mu odpocząć od UCL, to musi się przełożyć na punkty w GW16.

Hazard z Costą grający u siebie przeciwko obronie Hull. To tutaj była walka o C. Opaskę dostaje Hazard, on też odpoczywał w tygodniu. Widać ma swoje zadanie do wykonania w sobotę.

Lukaku przeciwko obronie QPR, jak widać to już 3 zawodnik z Evertonu w tej kolejce. Biznes plan przewiduje że nie będzie czego zbierać z QPR. Lukaku to zawodnik własnego boiska, w poprzednim sezonie wyglądało to tak że im bardziej na niego liczyliśmy tym słabiej grał. Tylko wtedy liczyli wszyscy albo większość. Teraz Belg jest gdzieś w zapomnieniu, nie jest o nim głośno. Dobrze aby o sobie przypomniał w tej kolejce a nam uda się już od początku na nim zarobić kilka dużych punktów.

Bojan na wyjeździe przeciwko Crystal Palace. Zawodnik na którego liczyliśmy na początku sezonu dopiero teraz o sobie przypomina. I nie oszukujmy się,najważniejsza jest cena. Za 4.9 mln łatwiej ułożyć XI. 😀

2 komentarze

 1. garret

  12 grudnia, 2014 at 1:58 pm

  Racja. Zrobiłem i oprawię w antyramę.

  Reply

 2. JW23

  12 grudnia, 2014 at 10:52 am

  Jak zwykle ciekawie zapowiada się GW16, w historii GW16 to była rzeźnia, a walec gigantów zamieniał niejedną ekipę w żyletki na asfalcie, czasem nie było co zbierać.
  Jak zwykle nie mogę się doczekać „zapinamy pasy i jedziemy”.
  Oczywiście, również jak zwykle w niedzielę skasuję wszystkie zakładki z FPL i przez kilka dni będę omijał kompa – standard, przyzwyczaić się można.
  Poniżej drużyna na GW16-GW20 wg pewnego eksperymentu naukowego.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *