Home DRUŻYNA_FPL FantasyPL.pl GW16 2017

FantasyPL.pl GW16 2017

0

Drużyna na GW16.

To jest chyba pierwszy skład w którym nie ma zawodników City. Rotacja, DDG, chyba lepiej zdecydować się na zawodników z innych drużyn. Z drugiej strony, Lukaku już dawno stracił swój blask. Pamiętam jak przed GW1 napisałem 10 powodów, dla których musisz mieć Lukau na C. To było dawno i nieprawda. Zmieściłem Lingarda, w formie jest gościu a cena bardzo przystępna. Można zaryzykować, kosztem Grossa np. Richa na wyjazdach robi punkty, tak więc bramka dla niego i bez CS dla Burnley.

Lacazette jako ten jeden z Arsenalu. Może niepowodzenie z United odbiją sobie z Southampton?

Dwóch z Liverpoolu. Coutinho ma formę i jak patrzę na transfery, to chyba będzie najczęściej kupowanym zawodnikiem przed GW16. jedynym zawodnikiem, który znalazł sposób na klątwę jest Salah . Tak więc, zaufałem sile ofensywnej LFC, formie Coutinho. Firmino wrócił? Sprawdzimy podczas spotkania derbowego z Evertonem.

Kane ostatni szansa. Dwa gole i więcej, wszystkie grzechy zostaną wybaczone. Bramka spowoduje , że nie ruszy lawina wyprzedaży przed GW17. W innym wypadku, wszytko będzie wiadomo. Kane na C. Kane Król albo …

Powodzenia. Za chwile GW17 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *