Home DRUŻYNA_FPL FANTASYPL.PL GW15

FANTASYPL.PL GW15

8
0

Maratonu ciągu dalszy, drużyna bloga na GW15.

Lloris na bramce będzie walczył o zachowanie twarzy w meczu u siebie przeciwko Crystal Palace. 6 kolejnych spotkań bez CS. Jest co ratować.

Hutton, grający u siebie przeciwko Leicester. Nie mogło się lepiej trafić w tej kolejce. Na razie jest tanio, trzeba liczyć że w niedzielę będzie też dobrze. Caulker przeciwko Burnley. Niby CS w zasięgu 90 minut ale wiecie że Caulker ma największą ilość oddanych strzałów wśród obrońców Premier League? Tak ma ich aż 18 ale tylko 2 celne ale z tych dwóch celnych zrobił bramkę. Więc przy lepszej celności będzie ciekawie. Chambers, najlepszy obrońca Arsenalu. Cieszmy się że ma taką cenę bo w przyszłym sezonie będzie drożej.

W pomocy klasycznie, Sanchez i Hazard. Czekamy na kolejny przebłysk geniuszu. Eriksen, miał dwie dobre kolejki, ponownie rozbudził nadzieje. Z Chelsea nic nie ugrał ale teraz z Palace powinno coś wpaść. Do składu wrócił Sterling, damy mu szansę z Sunderlandem u siebie. Kiedy jak nie u siebie na Anfield?

W ataku nie kombinujemy, nie szukamy różnica. Aguero, Austin, Costa. Ten pierwszy idzie na C. Easy!

8 komentarzy

 1. Badman

  5 grudnia, 2014 at 2:47 pm

  Panowie odwaliłem błąd i nie mam Costy na ten GW, chyba że kosztem -8. Dopiero za tydzień w takim razie przybędzie. A co myślicie o Kane???

  Reply

  • rudobrody

   5 grudnia, 2014 at 3:27 pm

   Bardzo dobra opcja. Chłopak jest w formie i w miarę pewne miejsce w pierwszej 11. A do tego ta cena.

   Reply

   • Badman

    5 grudnia, 2014 at 3:38 pm

    To byłbym teraz na -4 (Kane za Bonego), wtedy za tydzień za FT wziąłbym Costę za Austina. Jak myślicie Rudy i panowie Admini? 😉

    Reply

    • gruwwa

     5 grudnia, 2014 at 3:50 pm

     nie wiem czy Kane jest wart -4. Bony ma zaraz dobre mecze i można powiedzieć że jest w formie. Jeżeli ma byc drogą do Costy a nie ma innego wyjścia to chyba nie ma wyboru a na GW15 może się okazać dobrym wyborem.

     Reply

     • Badman

      5 grudnia, 2014 at 5:01 pm

      Bo wszystkie moje plany legły w gruzach, miałem teraz 93 pkt i przygotowany transfer Kane za Sakho + Costa za Bonego (za -4 i Aguero w składzie oczywiście) a odwaliłem w pracy na szybko taką manianę, że kupiłem Austina za Sakho i teraz brak mi do Diego… Nie wiem co robić, czuję się niepewnie bez Costy, z drugiej strony Bony z WHU na wyjeździe… co tu najlepiej zrobić?

      Reply

      • gruwwa

       5 grudnia, 2014 at 5:46 pm

       nie chodzić do pracy 😛 ja bym został z Bonym ale Twoja decyzja

       Reply

       • szymken

        5 grudnia, 2014 at 7:00 pm

        Podbijam, też bym został z Bonym na twoim miejscu. Costa może nastrzelać, ale nie jest powiedziane. Ja bym na spokojnie go kupił później.btw. Austin Bony i Kun fajny zestaw i wiadomo kto na C. Easy. Ja się np. niepewnie czuję bez Sancheza 🙂 Ale nawet go nie planuję kupić.

        Reply

    • garret

     5 grudnia, 2014 at 4:04 pm

     -4 za Kane – nie. Jeżeli wbije 3 kasty to sorry, ale na papierze i w wątpiach to nie wygląda dobrze. Bony gral ostatnio dobrze, mogl strzelić więcej. Kane może nawet nie zagrac (zagra – ale zawsze jest watpliwosc), jeżeli jego matka zdjęła z niego klątwę 🙂

     Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *