Home DRUŻYNA_FPL FantasyPL.pl GW15 2017

FantasyPL.pl GW15 2017

0
0

drużyna bloga na najbliższa kolejkę.

Pickford – w 3 ostatnich meczach wyjazdowych, drużyna Huddersfield nie zdobyła bramki. Ten fakt oraz przystępna cena Pickforda powodują, że ląduje w składzie bloga na GW15.

Zouma – polujemy na 3 CS dla Stoke. Swansea na wyjazdach oddaje średnio 5,7 strzałów na mecz z czego, 1 z nich jest celny. Kiedy szukać CS jak nie z nimi?

Moreno – w tej cenie, skarb.

Hazard – wystawię Hazarda na C. Jeżeli Conte nie nie odjebie, to mamy zawodnika w formie vs obrona Newcastle która nie radzi obie najlepiej na wyjazdach.

Salah – chyba nic nie trzeba pisać. Niech Ci, którzy nie mają go jeszcze w składzie zainwestują w jakieś proszki na serducho. Może ich mocniej zakuć w sobotnie popołudnie.

Mahrez – jeżeli możemy uznać Mahreza za zawodnika w formie to GW15 jest dobrą opcją aby wstawić Algierczyka do składu. Chociaż obrona Burnley gra na dobrym poziomie, to pewnie jedną czy dwie bramki stracą z Lisami.

Shaqiri – 3 asysty i 5 bramkę w sezonie. Szwajcar idzie na najlepszy sezon w Premier League i my możemy się podpiąć pod ten sukces, wstawiając taniego pomocnika do naszego składu.

Sterling – gość zaczął grać w momencie kiedy sprzedałem go przy dzikiej karcie. Nie ma za co.

Kane – tak wiem że do znudzenia. Jednak, od dwóch kolejek, jedną bramkę na mecz zdobywa. Jeżeli Tottenham ma wrócić do formy, to za jego pomocą. Nie ma innej drogi.

Christensen i Rooney => Niszowy wybór – GW15

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *