Home DRUŻYNA_FPL FANTASYPL.PL GW14

FANTASYPL.PL GW14

1
0

Nie udało mi się jeszcze podsumować wyników drużyny z GW13 ale Cresswell musiał zrobić dobrą robotę 🙂 Teraz czas na GW14.

Tak będzie to wyglądało, dlaczego tak?

DDG, wierzymy w to że Old Trafford powoli staje się twierdzą w której takie zespoły jak Stoke, Hull przyjeżdżają i proszą o najmniejszy wymiar kary oddając co najwyżej dwa niegroźne strzały na bramkę United. Zresztą, Arsenal 8 razy zatrzymał się na nim zanim Giroud go pokonał. To Walters czy Crouch też się zatrzyma.

Baines i jego CS nie boli tak bardzo jak np karny od niego. Jeszcze w 90 minucie. Zapomniałem o nim przez jeden mecz a teraz jego brak jest niebezpieczny jak trzecia szyna w metrze.

Chambers, chciałbym potwierdzenia teorii że Pelle i spółka byli out i nie ma co dalej czekać. Licze na CS i na to że wszystkie te zespoły widmo które odpadły ostatnimi czasy z gry mają max z Southampton.

Taylor, żyjemy nadzieją żę obrona Swansea powstrzyma Austina. Chociaż jego forma jest ostatnimi czasy, fenomenalna. Będzie ciężko, nadzieja w tym że QPR na wyjazdach gra piach w ataku. Tylko dwa gole do tej pory poza Loftus Road.

Hazard, wygląda na to że w meczu ze Spurs zobaczymy Chelsea z poprzedniego sezonu. Tzn to będzie taka Chelsea która gra bez napastnika, całą grę opierając na pomocnikach. Ciężki wybór pomiędzy Hazardem a Fabregasem, przewaga Belga to brak 4 żółtych kartek. On też będzie pojawiał się częściej w polu karnym przeciwnika pod nie obecność Costy. Jako lider drużyny musi brać na siebie odpowiedzialność w takich meczach.

Downing, od tak dawna nie strzelił bramki ani nie zaliczył asysty że w tym meczu musi się coś pojawić od tego zawodnika. Chodzą słuchy że Sakho ma wrócić na ten mecz. Kolejny atut przemawiający za Anglikiem.

Siggy, nie wiele rzeczy sprawdziłem po ostatniej kolejce ale odnotowałem w dzienniczku że przeciwko Leicester 6 razy stworzył sytuację bramkową. Jak tu nie mieć takiego zawodnika w składzie, szczególnie przeciwko obronie QPR.

Yaya Toure, imię które rozśmiesza od tylu już lat. Komu nie powiesz Yaya Toure łapie uśmiech na twarzy 🙂 Mi powoli ten uśmiech z twarzy schodzi. Liczby zaczęły przemawiać, przy tylu oddanych strzałach w trakcie meczu, takiej technice w końcu musiało wpaść. Błędem było czekanie na to przez tyle kolejek ale kiedy już widać trend wznoszący trzeba poważnie pogrzebać w skarbonce.

Rooney w miejsce Costy 🙂 liczymy że Anglik zagra. Myślę że dwie asysty do RVP który w ostatnich 10 meczach ze Stoke 9 razy trafił do bramki są do zrobienia. Rożnica w cenie pomiędzy tymi dwoma napastnikami powoduje że Roneya kupiło 45k graczy a RVP niecałe 8k. Po raz kolejny wybór RVP a innym powracającym napastnikiem jest jedną z kluczowych decyzji do powodzenia kampanii tego sezonu.

Kun, jak nie strzela to podaje. Może on w końcu przełamie klątwę spotkań z Sunderlndem gdzie City idzie jak po grudzie?

Bony, kolejny zawodnik który wrócił i zrobił ostatnio zamieszania. Dobra forma, mecz przeciwko QPR. Nasz kapitan. Taka „różnica na GW14.

W związku z tym że nie zdążyłem z postem najlepszy kapitan to teraz sonda na najlepszego kapitana na GW14.

Ja tylko napiszę że zanim zamkną bramkę na GW14 to już poznamy kilka składów drużyn, zawsze będzie można skrygować nasz wybór w wypadku rotacj/kontuzji naszych zawodników.

Jeden komentarz

  1. O_Szumer

    2 grudnia, 2014 at 9:12 am

    Znów brak Sancheza? Ojojoj 🙂

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *