Home DRUŻYNA_FPL FantasyPl.pl GW12

FantasyPl.pl GW12

0
0

Nie,  nie zapomnieliśmy o drużynie bloga Fantasypl.pl . W świetle kolorów jakich nabrali piłkarze w ostatnich dniach lepiej było poczekać z wyborem.  Zanim jednak GW12 to podsumuje GW11. 61 pkt, RVP na C. Kun i Baines. Chyba wystarczy. Teraz czas na GW12

Drużyna FantasyPL.pl na GW12 wygląda tak

W bramce Forster, po raz ostatni na najbliższe kilka kolejek. Mecz przeciwko AV to duża szansa na CS. Clichy? przy tak niskiej cenie za obrońce City warto zaryzykować. Francuz rozegrał bardzo dużo minut w tym sezonie i mamy nadzieję że wybiegnie w pierwszym składzie przeciwko Swansea. Jagielka zagra przeciwko WHU w którym może zabraknąć kilku czołowych graczy ataku, więc CS dla niego jako plan min. Robertson z Hull zebrał bardzo dobre noty za mecz z Anglią. W Hull gra jako pomocnik a w FPL zalicza punkty jako obrońca. To jest jego duży atut. W związku z tym że Clichy i Robertson mogą zaliczyć 0 min na ławkę wstawiamy. S Tayloora i Yuna.

W pomocy mamy trzech prospektów, jeden z nich jest nim od dłuższego czasu. Sterling w meczu z Crystal Palce może wystąpić w ataku i to daje szansę na coś więcej niż 2 pkt. Navas i Hazard zostali opisani tutaj. Sanchez jest w takim gazie że po prostu być musi. Nawet przy tak ciężkim meczu który go czeka.

W taku Costa i Kun który dostaje opaskę i Fletcher jak uzupełnienie tego składu. Przy tak tanim zawodniku największe znaczenie miało to przeciwko komu zagra, Leicester tylko raz zachowało CS. Poza tym musi zagrać, Fletcher ma duże szanse na 90 minut. Może ponownie ustrzeli 2 bramki? Dobrze że już zaraz zapinamy pasy, powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *