Home DRUŻYNA_FPL FantasyPL.pl GW12 2017

FantasyPL.pl GW12 2017

0
0

Drużyna na GW12.

DDG – nie ma niespodzianki. Jedna drużyna, nie straciła bramki u siebie , druga strzeliła 3 bramki. Tylko 10% skuteczności. Zespół Beniteza, nie zdobył bramki z takimi drużynami jak: Huddersfield, Burnley i Brighton. W tych okolicznościach , DDG do bramki.

Danielsniszowy wybór , nic więcej nie mam do dodania.

Mee – Szykuję się na skromne zwycięstwo Burnley 1-0. Mee w ostatnich dwóch spotkaniach dostał 3 i 2 BPS. Cały czas czekam na jakieś bramki od tego zawodnika. W poprzednich dwóch sezonach Premier League, przynajmniej raz piłka wpadała do bramki po jego strzałach.

Knockaert – Garret; Knockaert. Ja why? Garret; strzeli bramki. Ja Ok.

Salah – szablon. Must Have. Pójdźmy za mądrością tłumu . 186k zakupiło Salaha przed GW12( stan na czwartek wieczór), 40% posiadania. Jest forma, mecz u siebie, znaczny procent na C. Nic więcej nam nie potrzeba, aby wstawić Salaha do składu.

Zahaniszowy wybór , nic więcej nie mam do dodania.

Sane – czy ten zawodnik jest najsensowniejszym wyborem z City na dziś? Generalnie z dwóch napastników, nigdy nie wiesz który zagra, KdB jest dobrym gościem ale tak jak Jesus I Aguero, kosztują ponad 10mln. Silva zgasł ostatnio, Sterling ma mniej minut. Sane w przystępnej cenie, najlepszy pomocnik sezonu do GW12, wygląda na prostą opcję do zielonych strzałek. Aha, tylko 25% posiadania…

Lukaku – mój kapitan na ten GW. Nie dałem się przekonać do wywalenia z drużyny. Po prostu, nie przyjmuję do wiadomości, że grając u siebie z Newcastle , zaliczy 5 spotkanie z rzędu, bez strzelonej bramki.

Morata – ten jeden zawodnik, którego obawiam się przed GW12.

Kane (c) – przemawia do mnie statystyka którą ma z Arsenalem. 6 bramek w 5 ostatnich meczach. Do tego, lepiej gra na wyjazdach. I nie traci sił na łatwych zawodników, to zostawią drużynie. On zajmuje się tymi większymi zespołami.Wystawiamy na C.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *