Home DRUŻYNA_FPL FANTASYPL.PL GW11

FANTASYPL.PL GW11

1
0

Ostatnia kolejka przed dwu tygodniową przerwą na mecze kadry. Dobrze by było pożegnać się z Fantasy Premier League w blasku zielonych strzałek. Liczymy że drużyna bloga po raz kolejny zaliczy występ powyżej średniej.

GW11 FantasyPL.pl

Foster w bramce bo życie to sztuka kompromisów. Dodatkowo to życie da nam, mi i koledze Garretowi prztyczka w nos bo chcieliśmy go kupić a kupiliśmy kogoś innego. Baines od 4 meczy jak nie asysta bramka to CS więc teraz będzie podobnie. Clyne zagra przeciwko drużynie która tylko w jednym z ostatnich 5 meczy zdobyła bramkę. Patrząc na obronę Saints ta kiepska passa może trwać nadal. Chester, bo potrzebowaliśmy kasy na atak, przy okazji Hull pokazało że potrafi grac w obronie 2 CS w ostatnich 4 meczach.

Najpierw ten który najbardziej Was zaskoczył, Diame. Garret napisał mi że to taki strzał. Ja dodam że to jest strzał z potencjałem na fajne liczby w tej kolejce. Downing? gra na tyle dobrze że dostał powołanie do kadry po kilku latach. Sanchez, bo jego brak drogo kosztuje ostatnimi czasy.

Trzech z Manchesteru? Kun, wiadoma sprawa przeciwko obronie QPR. Tych dwóch w czerwonych koszulkach to ADM i RVP. Mecz u siebie przeciwko Crystal Palace, jest lepszy moment aby liczby które robią w ostatnich 4 meczach przeliczyć na punkty w FPL?

[table id=12 /]

Pelle który po dwóch meczach bez bramki dostaje Leicester u siebie. Musi to wykorzystać, za dobrym jest piłkarzem. Southampton za dobrze gra w tym sezonie.

Na C wystawiamy RVP.  

Jeden komentarz

  1. Wilanuf

    7 listopada, 2014 at 2:59 pm

    Sakho już ze Łelbeka w autobusie. straciłem cierpliwość…

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *