Home DRUŻYNA_FPL FantasyPL.pl GW11 2017

FantasyPL.pl GW11 2017

0

Na ostatniej prostej, przed przerwą na repy.

Eliot – mamy najtańszego, grającego bramkarza vs drużyna w której najlepszym strzelcem jest Surman. To oznacza, że drużyna Newcastle jest bardzo blisko CS.

Moreno – czy w takiej kolejce, obrońca za 4,5

Otamendi – 5 bramek dla Porto w sezonie 10/11, 6 bramek dla Valencii w sezonie 14/15 i ten sezn, kiedy piłka ponownie spada na jego głowę w odpowiednim momencie. Dlatego tez, nie ważne z kim, nie ważne gdzie, Ota in.

Hegazi – Huddersfield na 4 ostatnie spotkania, 3 bez strzelonej bramki. Ten jeden, kiedy strzeli dwie, to spotkanie z United…

Alli – złapał wiatr w żagle. Możliwe, że właśnie wrócił do formy z poprzedniego sezonu. Możliwe , że przejedzie się po Crystal Palace jak po Realu. Nie było wyjścia, musi być w składzie.

Richarlison – zawodnik, który dobije Everton. 10 bramek straconych u siebie, to drugi najgorszy wynik tego sezonu + Richarlison który lepiej gra na wyjeździe niż u siebie. Nic, tylko wstawić do składu i czekać na duże punkty.

Salah – obrona WHU się rozpada ale i bez tego, to wydaje się dobry wybór na ten GW. Podobno, Salah to dobra opcja na C w tej kolejce.

Mahrez – ktoś zwrócił uwagę, że Mahrez wrócił do formy? Kiedy czekałem na to co zrobi Sanchez czy Hazard, Mahrez zaczyna punktować. Okienko transferowe zbliża się wielkimi krokami , widać chce przez nie wyskoczyć.

Kane – nie było wyjścia. Trzeba wstawić Anglika do składu.

Abraham – idealna kolejka dla takiego zawodnika jak Abraham. Tani napastnik, grający u siebie, który gdzieś tam ostatnio pokazywał że ma formę i potrafi zdobywać bramki.

Kun – Tak układałem sobie ten skład i okazało się, że zostało jeszcze sporo kasy i jedno wolne miejsce w ataku. Wybór padł na Kuna, kolega Garret potwierdził, nie znając mojego wyboru. W tatki oto sposób, idzie na 100 pkt. Bez cienia wątpliwości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *