Home DRUŻYNA_FPL FantasyPL.pl GW1 2017

FantasyPL.pl GW1 2017

0

Już za chwilę, już za momencik. Własnie w tym momencie , najlepiej poznać drużynę bloga na GW1.

Dla przypomnienia, nasz skład, musi się zmieścić w kwocie 100 mln. Jest układany na jedną kolejkę aby zdobył jak najwięcej pkt w danym GW, bez patrzenia na to co wydarzy się z zawodnikiem w następnych kolejkach. Przy takim założeniu, ławka rezerwowych, nie ma większego znaczenia.

DDG –. Ten wybór wydaje nam się zdroworozsądkowym podejściem do kwestii defensywny United. W czasach, kiedy do końca wiadomo, który z zawodników zacznie sezon od pierwszej minut. DDG wydaje się sensowym wyjście z sytuacji. To jest zawodnik, który będzie mógł zagościć w naszych składach na dłużej. Ja również zdecydowałem się na tego bramkarza, jako drugiego wstawiłem Eliota z Newcastle.

Hegazi – mamy obrońce WBA za 4.5 mln, który ma pewny plac w tym momencie, przed sobą spotkania z Bournemouth w którym widzę 0-0. Defoe czy King to dalej zagadka przed GW1. I trzeba liczyć , że Afobe wystrzelał się w pre sezon. Poza tym, ta cena. Budżet nie jest z gumy a przy cenie 4.5 mln , Hegazi to jeden z lepszych wyborów na GW1.

Stephens – miałem sen, po którym obudziłem się i pierwsze co zrobiłem to było wstawienie Cedrica do składu. Sen ten mówił, nie możesz zaczynać sezonu , bez obrońcy Świętych. Przy 3 meczach u siebie, to nie jest roztropna decyzja. Cena 5.0 niech Was nie odstrasza. Zawodnicy Świętych kosztują swoje, ponieważ od tylu sezonów, przynoszą bardzo dobrą liczbę CS. Bertrand daje coś więcej w ofensywnie ale za to extra, trzeba dopłacić 0.5 a królewski skarbiec jest za mały na takie wydatki.

Dann – jeżeli dwóch pozostałych obrońców i bramkarz, mają za zadanie dostarczyć CS, to Dann będzie miał za zadania przynieść bramkę po SFG. to że zagra u siebie z Huddersfield, jest dodatkowym atutem. chociaż Mounie straszy w składach a Ince cały czas jest żywy w naszej pamięci ale przy swojej cenie, trudno go zmieścić w składach, to jednak Cs po stronie CP jest wielce prawdopodobny. Ja go widzę w każdym bądź razie.

KDB – jeden z tych zawodników, których pre sezon był bardzo przekonujący. Czasami miało się wrażenie, że tylko on gra w ofensywnie City. Podawał, strzelał, chyba nikt nie ma dziś wątpliwości, ze zacznie sezon od pierwszej minuty. 10 mln to jest to mało , ale dzięki temu, kilka osób pójdzie w wybory typu Sterling czy Sane. Też tak planowałem ale uznałem, że lepiej zainwestować 10 mln w zawodnika, który w poprzednim sezonie ugrał 18 asyst + 3 zaliczone przez FPL.

Fabregas – uznajmy fakty, przy cenie 7.0 mln, zawodnik, który zdobył 109 asyst w Premier League to prawdziwa okazja. Szczególnie teraz, kiedy szykuje się dla niego granie od pierwszej minuty. Końcówka poprzedniego sezonu, przypomniała nam, jak dobrym jest zawodnikiem. 5 asyst w 6 ostatnich spotkaniach, do tego 1 bramka. Na GW1, przed Chelsea spotkanie z Burnley, które jest przecież osłabione. do tej pory, nie ma zastępstwa dla Keana. Gray i jego odejście na kilkanaście godzin, przed GW1, również odbije się na drużynie.

Zaha – jeden z tych zawodników, którego mam od początku założenia drużyny przed GW1. Poprzedni sezon zaczynał z ceną 5.5 mln, teraz zaczyna od 7.0 mln i chyba nikt nie ma wątpliwości , że jest to słuszna cena. Liczę na dobry sezon w jego wykonaniu, tak że jego cena na starcie następnego sezonu znowu podskoczy przynajmniej o 1.5 mln. Na start, nie zgrana jeszcze? obrona Huddersfield.

Atsu – pomocnik za 5.0 mln, a taki był potrzebny, to nie jest prosta sprawa. Małych takich, których można brać pod uwagę. Oczywiście, można byłoby wybrać Kante i mieć kłopot z głowy, w końcu to POTY poprzedniego sezonu z imponującym posiadaniem 16% w tym momencie. Jednak, pozwoliliśmy sobie poszukać trudniejszej drogi do szczęścia. Braliśmy kandydatury takich zawodników jak Milivojevic ale odpadł bo już mamy 3 z CP. Can gra bardziej defensywnie. Matic jest również fajną opcją ale przed GW, opcja dla fanów United. Ja poczekam an pierwszy mecz w Premier League, aby ocenić jego potencjał ofensywny u Mounrinho. Van La Parra miał bardzo udany pre sezon ale aż szaleni nie jesteśmy. Wybór padł na Atsu, dobry pre sezon plus, gdyby potraktować go jako byłego zawodnika CFC, to mamy już podobną ścieżkę kariery. Kto odchodzi z Chelsea, ten dostaje skrzydeł.

Jesus – dublujemy zawodników City. Uznaliśmy, że Jesus przy tej cenie jest dobrą opcją. Guardiola był nim zachwycony. Jesus miał wejście smoka a na przystawkę dostaje obronę Brighton. Tak wiem, mała liczba bramek straconych w pre sezon ale Atletico strzeliło im w ostatnim meczu 3 i to jest też wynik, jakiego spodziewam się po meczu Brighton – City. Jesus będzie miał przy nich swój udział.

Kane – Najbezpieczniejsza opaska w kolejkach GW2, GW3, GW5 i różnica na GW1. Przy cenie 12.5 wygoda degradacji do tańszego napastnika premium – w razie kontuzji lub braku formy. Posiadanie niemal już 40%. Jedyny zawodnik, którego prawdziwie się boję nie posiadać. Jesus, Aguero, Lacazette nie straszą tak w koszmarach jak drużyna bez Kane’a. Pewne prawie 90 min na boisku i karne. Piłki na głowę od Eriksena a obok Alli.

Lukaku – właściwie, to nie mam nic do dodania poza tymi 10 pkt w których zachwalałem Lukaku przy wyborze C. Bramka z Realem dla jednych to mało, dla mnie bramka z Realem jest dobrą informacją, ten przestrzelony strzał z 5 metrów, już się nie powtórzy.

Tak prezentuje się drużyna niszowego bloga o FPL, na naszym nowym boisku! Serdecznie dziękuję za taką ładną grafikę którą dostała redakcja!

skład gw1

Powodzenia w nowym sezonie! Zielonych strzałek! Wysokiego OR!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *