Home DRUŻYNA_FPL FantasyPL.pl DGW34 s17/18

FantasyPL.pl DGW34 s17/18

0
0

XI na najbliższą kolejkę.

Taki skład na podwójną kolejkę. Z czego dwóch zawodników , Salah i Arni z jednym spotkaniem. Jako jeden z tych, którzy sprzedali Salaha, próbuję zaklinać rzeczywistość, że inni mają po dwa spotkania ale wiecie jak jest. To Salah, gość gra swój sezon życia w tym momencie. Arni przeciwko swojej byłej drużynie, którą może przybliżyć do spadku z Premier League. Podwojona obrona United oraz Lukaku w ataku. Belg ze swoją historią spotkań vs WBA i Bournemouth ląduje na kapitanie. Dunk i Lowton, to tania opcja na jakieś sensowne punkty. dunk do tego potrafi znaleźć się w polu karnym przy SFG. Do tego, wraca Benteke do Crystal Palace i szykuje się opcja jak on ma grać , cała drużyna na niego a on strzela Panu Bogu w okno. 1 CS dla Brighton będzie dobrą wynikiem podczas tej kolejki. Lowton miał przebłyski, tzn daje jakieś minimalne szanse na asystę.

Willian tania , dobra opcja z Chelsea która na papierze powinna roznieść swoich przeciwników ale wiemy doskonale że boisko strasznie weryfikuje drużynę Conte. Brazylijczyk miał super liczby z WHU, teraz pora aby w dwóch meczach, chociaż raz liczby przełożyły się na pkt w FPL. Eriksen ma podobnie, tzn ma liczby ale z nich pojawiają się punkty. I ten wybór traktuję jako pewniaka, jest odpowiednia kasa w banku, to wstawiam Duńczyka.

Kane przez chwilę stał się pośmiewiskiem w necie. Bramka przy zielonym stoliku nie przynosi chluby. Liczę, że dostanie kopa na koniec sezonu i jeżeli gdzieś tam jest mu zapisana korona króla strzelców, to niech to zrobi różnicą większą niż jeden gol. Vardy bo nie ma Mahreza. Takie proste tłumaczenie ale innego nie ma. Bo albo jeden albo drugi albo dwóch na raz. Bez nich, może być ciężko ugrać sensowny OR podczas DGW34.

Powodzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *