Home DRUŻYNA_FPL FantasyPL.pl DGW34

FantasyPL.pl DGW34

0

DGW niczym słońce z oknem w ostatnich dniach. Niby świeci ale nie wyjdziesz z ręczniczkiem i kremem do opalania na zewnątrz. Mniej więcej w takich okolicznościach przyrody przyjdzie nam się zmierzyć z nadchodząca kolejką.

Lukaku z WHU , co mecz to bramka. To jest piękna historia tego człowieka, którą miejmy nadzieję, będzie dalej pisał. King z Boro, ile osób liczy na CS Boro? Pewnie kilka ściska kciuki ale koparka nie opadnie jak stracą bramkę czy dwie? Szczególnie kiedy King wpisze się na listę strzelców. Siggy musisz, w końcu musisz. Bo bez ciebie Łabędzie zaraz wylądują w Championship. Sanchez chyba skończy dzień dziecka dla takich gości jak ja, którym udało się przetrwać bez niego w składzie. Jeżeli forma wróci, to w idealnym momencie przed DGW x2.

Ibra wypadł? Rashford wjedzie. Właściwie, to był pomysł na DGW34 ale Ibra był hamulcem do decyzji. Dajemy również Negredo, ma „najłatwiej” ze wszystkich podwójnych drużyn, szkoda że to nie on jest tym najlepszym zawodnikiem na DGW. Przynajmniej na papierze trochę mu brakuje. Zaha jako ktoś oczywisty na ten DGW.

[team1]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *