Home DRUŻYNA_FPL Drużyna bloga na nadchodzącą kolejkę

Drużyna bloga na nadchodzącą kolejkę

1
0

Przez 38 następnych kolejek EPL nasz blog proponować będzie drużynę na konkretną kolejkę. Dla nas będzie to nowe przedsięwzięcie, ale zdajemy sobie sprawę, że Ameryki nie odkryliśmy – wiele stron żyjących FPL również tak robi. Układać będziemy ją wg poniższych zasad:

– Wybór będzie czysto subiektywny, oparty na naszych osobistych kalkulacjach, formie graczy i drużyn, trudności kalendarza, statsach, kontuzjach i potencjalnym zysku punktowym. Ktoś napisze zaraz, że to jak wróżenie z fusów. My odpiszemy wówczas, to propozycje, a nie 11 przykazanie.

– Na każdą kolejkę drużynę układamy osobno. Rozpisujemy ją sobie na białej kartce papieru w kratkę – NIE zakładamy drugiej drużyny w FPL. Autorzy bloga mają swoje własne, prywatne drużyny szanując zasady FPL.

– Drużynę układamy co kolejkę na nowo, wciskając w głowach wirtualny reset.

– Zaczynamy od wartości graczy równej 100 milionom. Co miesiąc, symulując wzrost cen zawodników, będziemy powiększać wartość drużyny o 0.5-1.0 mln.

– Drużyna ukazywać się będzie na blogu na dzień przed każdą kolejką. Jej brak będzie spowodowany jakimś kataklizmem, postapokalipsą, chorobami, plagami, zawieszeniem rozgrywek, rozwodami lub buntem naszych żon.

– Wybór, jak pisałem na początku, będzie subiektywny, stąd nie będziemy wypłacać odszkodowań w razie niepowodzenia, ale jak trafimy z typowaniem, chętnie przyjmiemy browar na zakończenie sezonu 2014/2015.

– Drużyna układana będzie zgodnie z zasadami FPL, czyli przestrzegać będziemy max ilości graczy i dozwolonego ustawienia.

– Po danej kolejce podsumujemy nasze propozycje, zliczymy punkty wraz z bonusami, przyznamy się do błędów lub odbierzemy telegramy z gratulacjami.

– Podobieństwa do propozycji innych stron zajmujących się tematyką FPL będą przypadkowe, spowodowane faktem, że tysiące wybiera tych samych graczy, podobne szablony, etc.

– Nie będziemy przestrzegać rotacji i wymiany graczy. Drużyna będzie typem na daną kolejkę, nie formacją przeznaczoną na kolejne tygodnie.

– Przestrzegać będziemy za to rygoru finansowego.

Do zobaczenia przed GW1!

Jeden komentarz

  1. gruwwa

    9 sierpnia, 2014 at 1:32 pm

    Bunt żon coraz bliżej 🙂

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *