Home DRUŻYNA_FPL Drużyna Bloga na GW8

Drużyna Bloga na GW8

0

Kolega Pazadannavaro postanowił nas opuścić

i wyjechał sobie na tygodniowe wakacje. Akurat teraz kiedy złapał Boga za nogi , może pisać na niszowym blogu o FPL a co najważniejsze , sezon w pełni! Ja od kliku lat tak planuje urlop aby nie kolidował z FPL. Bo jaki to urlop jak co chwila planujesz i kombinujesz?

Ze swoich wakacji wysłał do nas pocztówkę w której zamiast miłych słów czy też przyjemnych obrazków, przesłał XI nazwisk na drużynę kolejki. W związku z tym, że jest dosyć daleko pozwoliłem sobie trochę zmodyfikować ten skład. Było w nim za dużo radości z życia człowieka który nie musi rano wstawać do pracy. Taka beztroska w FPL zazwyczaj źle się kończy.

Hart – Joe ugrał taką samą liczbę punktów jak Ederson! Broni jak Joe Hart z City, 2 CS z rzędu w meczach u siebie a teraz spotkanie z Huddersfield. To jest drużyna, która oddała całe 9 celnych strzałów w meczach wyjazdowych. gorsze jest tylko Newcastle.

Shaw – Dlatego właśnie Shaw znalazł się w naszej XI. Jako jedyny zawodnika United w spotkaniu u siebie z Newcastle! 9 sytuacji stworzonych, 2 asysty. Może nie są to jakieś super liczby ale na takie po 8 kolejkach stać najlepszego obrońce United.

Trippier – czy jest prostszy CS w tej kolejce niż spotkanie u siebie z Cardiff która oddała 7 celnych strzałów na bramkę przeciwnika? 1 bramka w 3 meczach wyjazdowych. Do tego SFG oraz podania do Harrego. Zaraz za tym jak będzie CS, asysta do Harrego , przyjdą BPS w liczbie 3.

Alonso – Po pierwsze CS a po drugie i pewnie ważniejsze , jego udział w akacjach ofensywnych Chelsea. Zakładam , że to właśnie goście z Londynu będą prowadzili grę w niedzielę. To znaczy, że duet Alonso – Hazard będzie wjeżdżał w obronę Świętych. Jeńców nie będzie…

Hazard – kiedy najlepszy zawodnik Premier League jedzie na stadion Southampton to pewnie masz spokojny sen. Mnie już dziś nawiedzają koszmary. Bo tak jak mówiłem i pisałem, Hazarda do składu nie wstawiłem. Ten sam , który w naszej sondzie jest najczęściej typowanym zawodnikiem na C. Jego też wystawię na C w tej drużynie.

Sterling – pozwalam sobie wrzucić jednego zawodnika City. Wydaje mi się , że on raczej wystąpi w spotkaniu z LFC od pierwszej minuty. Do tego prezentuje prezentuje wysoką formę.

Maddison / Knockaert / Gudmundsson – trzech zawodników w formie, do tego tanich , grających u siebie. Właśnie takich zawodników potrzebują nasze drużyny aby się budżet spinał.  Maddison powoli staje się szablonem a Knockaert czy Gudmundsson to nisza na której można odskoczyć konkurencji. Zresztą, kto oglądał vloga ten widział jak polecałem Knockaert  do składów.

Kane – nie ma co się zastanawiać. Lepiej go mieć niż nie mieć w składzie na ten GW.

Lacazette – obrona Fulham istnieje tylko z nazwy. Lacazette wykorzysta ich każdą słabość. Tak zwyczajnie sie po nich przejdzie. Zakładam, że nawet nie będzie musiał przykładać w 100%. Obrońcy Fulham sami będą podawali piłki do zawodników Arsenalu i kiedy podadzą do gościa który oddał 17 strzałów w tym 6 celnych…jego skuteczność która teraz wynosi 35% zwiększy się do 100%. To oznacza około 2 bramek w tym spotkaniu dla Francuza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *