Home DRUŻYNA_FPL Drużyna Bloga na GW12

Drużyna Bloga na GW12

0
0

Drużyna bloga na GW12.

Etheridge w bramce ponieważ Brighton oddało 10 celnych strzałów na wyjeździe. Przy okazji za 4,5 mln trudno było znaleźć lepszego bramkarza grającego u siebie. Podczas GW12 zawalczymy o 3 CS w sezonie.

VVD proszę tylko o jedno, podobne podania do Holendra jak w spotkaniu z Arsenalem ,tylko lepsza skuteczność VVD. Czekam na ten moment aby w końcu wyszło na moje , dlaczego od GW1 trzymam tego zawodnika. Teraz nadchodzi długo wyczekiwane spotkanie z Fulham, CS jest tak blisko ale liczę na bramkę. Taka zwykła pazerność w FPL.

Bellerin – jeżeli trzymać jakiegoś obrońcę Arsenalu to właśnie Hiszpana. 4 asysty z tego sezonu to tylko o 2 mniej od najlepszego osiągnięcia i można zakładać , że rekord 6 asyst w sezonie podbije. Możliwe, że z Wilkami wpadnie pierwsza bramka po strzale Hiszpana.

Chilwell – od samego początku sezonu Benjamin miał liczby. Na różnych wykresach pokazywaliśmy jak wysoko gra, jakie zagrożenie stwarza pod bramką przeciwnika i nic z tego nie wychodziło. Jednak, w trzech w ostatnich kolejkach zaliczył dwie asysty. Daje to podstawę aby wystawić Benjamina do składu na spotkanie u siebie z Burnley

Salah – spotkanie z Fulham u siebie przychodzi w odpowiednim momencie. Skromna bramka z Arsenalem, brak bramek i porażka w UCL, to czas zemsty przyjdzie z Fulham. Ale tak naprawdę, bez tych dwóch potknięć,  byłoby tak samo. Nie wiem jak tragicznie drużyna LFC musi zagrać aby nie strzelić 3-4 bramek Fulham. Zakładam, że Salah przyłoży nogę do dwóch czy trzech z nich. Oczywiście, Salah na C.

Shaq – kilka minut w końcówce na zmęczonego przeciwnika i wystarczy.

Anderson zamiast Maddisona. Spotkanie z Burnely pokazało cały potencjał Brazylijczyka. Wcześniej pokazywały liczby ale kiedy liczby zamieniły się w bramki i asysty, to nie było czego zbierać z obrony Burnley. w spotkaniu z Huddersfiled nie powinno być inaczej.

Fraser jeżeli Wilson nie zmieścił się do naszego składu, więc wstawiam Frasera. Taki mamy sezon, że brak zawodników Bournemouth nie jest najlepszym wyjściem. Czy powinniśmy przejmować się 2 CS z rzędu drużyny Newcastle? Ja mocniej widzę bramkę dla Wisienek niż 3 CS Srok.  Kiedy mówimy o bramce dla Bournemouth to Fraser pewnie będzie zamieszany w akcję po której padnie gol.

Aguero – jeżeli jedna z drużyn jest niczym walec, to zawsze trzeba mieć przedstawiciela tej drużyny w swojej drużynie. Odpoczął w UCL, Jesus złapał wiatr w żagle po 3 bramkach i pewnie teraz mocno walczy na treningach aby wywalczyć trochę więcej minut. Czekamy na odpowiedź Kuna w spotkaniu derbowym. Bywały sezony, kiedy zdobywał po dwie bramki w tych spotkaniach. W 9 spotkaniach, zdobył 8 bramek.

Vardy – gdzie te czasy, kiedy obrona Burnley robiła wrażenie na graczach FPL? Nawet kiedy jechali na wyjazd, zawsze istniała duża szansa na CS. Ten czas wydaje się tak odległy, że aż nie wydaje się możliwe aby kiedykolwiek był prawdą. Przy średniej 4 bramek straconych w 3 ostatnich meczach trzeba obstawiać bramki dla Leicester. Jeżeli tak, to Vardy będzie dobrym wyborem.

Lacazette – Francuz to po prostu dobry wybór w spotkaniu u siebie z Wilkami.  Laca to dobre punkty w rozsądnej cenie. Bo tak trzeba spojrzeć na cenę poniżej 10 mln za napastnika Arsenalu.  To był drugi zawodnik po Salahu, którego wstawiłem do składu. Nie można było inaczej.  Jeden z tych zawodników, których nie ma na ten GW a który może spowodować czerwone strzałki w mojej ekipie.

Drużyna wygląda tak.

Zielonych strzałek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *