Home DRUŻYNA_FPL Drużyna bloga BGW27

Drużyna bloga BGW27

0

Zanim wszystkie genialne strategie na podbicie świata FPL podczas B-D GW zaczną się sprawdzać i podnosić nasz OR, trzeba wrócić na chwilę do kolejki 27 i jakoś ją zaplanować. Oto propozycja niszowego bloga, aby przeżyć czas od piątku do niedzieli w miarę dobrych nastrojach.

Dla tych którzy nie mają Aguero, już jest dobra kolejka. Z założenia, mogło być gorzej.

W bramce Etheridge , drugi bramkarz FPL tego sezonu! 7 cs, 3 karne obronione. Przy cenie 4.7 mln jest dobrą opcją w kolejce kiedy zagra u siebie z Watfordem. Szczególnie, że  dwóch ostatnich meczach zawodnicy Watfordu zdobyli dwie bramki.

Perieria, jeden z tych zawodników, którego będę chciał wstawić do mojego składu. W najbliższej kolejce wiedzę dużą szansę na CS bo mamy mecz z Crystal Palace i jak zawsze w jego wypadku, zagrożenie pod bramką przeciwnika. 2 bramki i 6 asyst w tym sezonie już na liczniku.

Schar, czyli historia o tym , że szukamy CS w spotkaniu z Huddersfield. 8 bramek w 13 spotkaniach wyjazdowych dla Hud, to jest podstawa. Plus, jedna bramka w ostatnich 4 meczach na wyjeździe.  A sam Schar pokazał się ostatnio z dobrej strony, 2 bramki i asysta , więc dostaje szansę.

Kolasinac, taka smutna historia ostatnio związana z tym zawodnikiem. Tyle stracić. Co spowodowało wybuch euforii w niejednym domu nad Wisłą i pewnie nie tylko. Teraz szansa na odrobienie tego co stracił ostatnio. Southampton u siebie. Nie ma co podbijać oczekiwań, w takiej kolejce wszystkie światłą skierowane na zawodników Arsenalu.

Son – gościu nie przestaje strzelać. I nie gramy na to, że w końcu przestawnie , bo to jest oczywiste. Tylko nie wiemy kiedy, liczymy, że nie teraz. Że jeszcze jedne mecz, szczególnie teraz kiedy mamy mniej spotkań. W dodatku, Tottenham na wyjazdach zdobył aż 13 bramek (4 ostatnie na wyjeździe) i jest to najlepszy wynik pod tym względem.

Pogba – zdecydowałem się na tego gościa do drużyny na ten gw, bo po prostu jest w tak zajebistej formie, że nawet spotkanie z LFC nie powstrzymuje przed wstawieniem Pogby do składu. Lepiej zaryzykować Pogbę, niż szukać różnic i dokładać jakaś ideologię do słabych zawodników.

Maddison – kiedy w ataku jest Arni a nie Vardy , to w pomocy ląduje Maddison a nie Anderson.  Liczę na to, że w końcu nam się przebudzi ten zawodnika. Spotkanie u siebie, Crystal Palace za przeciwników. Może być całkiem dobrze. [ jeżeli Maddison nie wyjdzie to w jego miejsce F.Anderson. ]

Lacazette – człowiek który podłożył świnie. Zagra w pierwszym składzie, w ostatnich 6 spotkaniach zdobył 4 bramki. W 3 ostatnich spotkaniach domowych, za każdym razie zdobywał bramkę. Teraz Bednarek i jego koledzy z Southampton. U nas na C.

Arnautovic – obrona Fulham to 8 bramek straconych w ostatnich 4 meczach na wyjeździe. Arni dostaje szanse. To może być bardzo fajna różnica w tej kolejce i początek wzrostu posiadania oraz ceny.

Rondon – jemu już słodzić na tym blogu nie trzeba.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *