Home DRAFT Mój pierwszy draft

Mój pierwszy draft

0

W oficjalnym formacie EA.

Skrzyknięta na fejsie Liga Apostołów Czata zebrała się na ubitej ziemi późną środą o 22:00. Draft to specyficzna rozrywka; jeszcze 60 sekund przed startem omawiałem ze sztabem pierwszy wybór. Brakowało zdecydowania pośród generalicji: Kane, Lukaku czy Aguero? Problem rozwiązała maszyna różnicowa przydzielając mojej drużynie Mighty Szop numer dziesiąty – ostatni. Nie pierwszy, nie drugi, nawet nie ósmy.. dziesiąty na dziesięciu uczestników draftu HtH. Poszło szybko… Lukaku, Kane, Aguero, Lacazette, Morata znikali z puli równie szybko jak fajki na kartki za komuny. Zajrzyjcie do Wikipedii pod hasło frustracja; w opisie będzie stało: pierwsze dziewięć tur rywali w drafcie.

W drafcie nie obowiązuje zdrowy rozsądek. Każdy ma plan dopóki nie otrzyma pierwszego ciosu. Założyłem wcześniej, że priorytetem będzie dwójka napastników i petarda w pomocy. Takim sposobem po wylosowaniu dziesiątki pancerny trzon Mighty Szop tworzą Benteke, Mane i Sterling.

DGQRJaOUAAEpNPV

Wartość uzbieranego szrotu wynosi 92.5 mln. Fajnie, że w grze nie obowiązuje budżet bo bym jeszcze się martwił. Od rana natomiast pośród plew szukam ziarenek nadziei. Ostatni w drafcie pierwszy dobiera z puli nowych zawodników – liczę na desperacki transferowy zryw Conte albo Wengera. Kolejność następnych transferów z wolnej puli, po GW1, zależeć będzie od miejsca w lidze. Rzut oka na powyższy skład daje konkretną i popartą twardymi dowodami nadzieję na ponowny pierwszy wybór. W puli zostali kontuzjowani Son, Antonio, Coleman i … Sturridge.

Pierwsze spotkania Mighty Szop rozegra z faworyzowanymi Złotymi Kalesonami Malachiego Constant

20620903_10213374225576812_2344331190968839196_n

Power 3 w ataku i obrona niemal z najbardziej ekskluzywnych półek Almy. GW2 to starcie z Pietrzykiem

pietrzi ponownie defensywa jak mokre marzenie.

Draft HtH rządzić się będzie nieprzewidywalnością i chaosem. Ligę klasyczną ogarniemy drugim draftem w niedzielę. To pierwszy rok nowej formuły EA. Będziemy ją śledzić na blogu i co jakiś wrzucać relacje z bojów. Tabela tymczasem jest niewinną, niezapisaną białą kartą. Prowadzi Mighty Szop. Hell fuckin yeah!

Schowek01

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *