Home DECYZJE Mniej lub bardziej niepoważne pomysły przed DGW34

Mniej lub bardziej niepoważne pomysły przed DGW34

0
0

Tak, będzie o Negredo.

 

Nie o takie DGW walczyłem. Crystal Palace, Middlesbrough i Manchester United; oczy krwawią, rak toczy.

Crystal Palace vs Liverpool (A), Spurs (H)
Middlesbrough vs Bournemouth (A) , Sunderland (H)
Manchester United vs Burnley (A), Manchester City (A)

Crystal Palace rozegra dwa spotkania z topowymi ekipami walczącymi o każdy punkt i najwyższe miejsca. Tutaj nikt nie odpuści i nie odstawi nogi. Korzystna dla Orłów może być góra 35 kolejka, w której zagrają u siebie z Burnley. Wystawianie przy takim kalendarzu obrońcy CP graniczy z samobójstwem, ale w razie czego warto pamiętać, że: Sakho nie zagra z Liverpoolem; PvA rotowany może być ze Schluppem; pewne miejsce w składzie Sama ma Ward. Zaha to pewniak; Townsend i Cabaye niszowe różnice:

ostatnie 6 GW

Townsend 5.8 vs Cabaye 5.6

Oddane strzały: 7 vs 5

Celne strzały: 2 vs 2

Strzały z pola karnego: 4 vs 5

Kontakt z piłką w polu karnym: 18 vs 11

Stworzone szanse: 15 vs 6

Crossy: 44 vs 29

Dribling: 22 vs 7

Pewniakiem w ataku jest Benteke; ostatnie 6 kolejek to aż 19 strzałów, z czego 16 z pola karnego i 7 celnych. Padły z tego 3 bramki. Przewaga Crystal Palace nad strefą spadkową to tylko, albo aż, 7 punktów stąd kiedy Boro grać będzie o wszystko z Bournemouth i Sunderlandem, Orły z the Reds i Totkami zyskają prawdopodobnie 0 punktów.

Middlesbrough, jak wspomniałem, gra o wszystko. 6 punktów z DGW34 da jeszcze cień nadziei na utrzymanie. Po bramce z Arsenalem opcją stał się ponownie Negredo; zaskoczyły mnie jego niemal identyczne, jak u Benteke, cyferki: (Negredo po lewej; dane FFS za optą)

Schowek01

Różnicą robi się zatem cena 6.2 i kalendarz. Miejsce ma raczej pewne, do tego karne – które bestia najwyraźniej u Sama straciła – oraz Manchester City w GW35.

Przy BOU away i SUN u siebie niejeden liczy na co najmniej jedno czyste konto obrońców Boro. Problem w tym, że z powodu urazu klatki piersiowej niespodziewanie wypadł Valdes – lokalna prasa sugeruje nawet absencję z Bournemouth – a jedynym pewniakiem w formacji obronnej jest Gibson 5.0. Wygląda też na to, że regularnie grać będzie dalej Barragan 4.4 a po wczorajszej kontuzji Fabio ponownie Friend 4.2. Pewności brak. Nie wiem też jaki aktualnie status w składzie ma Chambers 4.3. Pozostają pomocnicy Boro: Traore i Gaston występują w kratkę; w trakcie ostatnich 5 kolejek z pierwszym składem wychodził Downing. Tyle, że zakres GW29-Gw33 to 0 celnych strzałów na aż 4 oddane. Podziękował.

Bezpieczną opcją na triple C wydawał się Ibrahimovic. Czas przeszły jak najbardziej na miejscu bo rotacja z Chelsea daje do myślenia. Mourinho szczerze ostrzegał, że priorytetem będzie LE; nieoficjalne źródła sugerują nawet celową ławkę napastnika, efekt polityki: żadnych świętych krów. Rotowany może być również każdy obrońca Czerwonych Diabłów, zwłaszcza popularny Valencia. Najpewniejsi składu wydają się DDG i Bailly. Szansę z Chelsea wykorzystał Rashford 6.5; ostatnie 6 GW to 15 oddanych strzałów, z czego 7 padło z pola karnego a 5 było celnych. W trakcie tych 6 spotkań dwa razy zaczynał z ławki. Jest  ryzyko, ponoć i zabawa. Zaskoczyć może różnica jak Herrera, Henrikh czy Pogba – to pomysły dla tych co nie mają nic do stracenia.

Anulowałbym te DGW34 i z marszu zakończył aktualny sezon. Na 5 kolejek przed końcem nie mam pomysłu na potrójną opaskę, jak i na transfery przed DGW34. GW33 też poniżej oczekiwań; radochę dają dwa obrazki z ostatniej kolejki:

alexisAnthony Knockaert

To wciąż tylko gra a Anthony Knockaert to znak, że w sierpniu zaczynamy na nowo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *