Stronniczy przegląd kalendarza.

Tottenham

SOT,bur,swa,WAT,BOU

3 z 5 najbliższych kolejek , to mecze u siebie. W tym sezonie a pewnie i w poprzednim, mecze u siebie to jest bardzo blisko CS. Zwłaszcza, kiedy na WHL przyjadę zawodnicy Southampton , Watfordu czy Bournemouth. Bez Kane?trzeba poszukać zawodnika który, najlepiej wykorzysta ten kalendarz. Może Son grający na szpicy?

Leicester

whm,STO,SUN,eve,cpl

Dwa mecze Stoke i Sunderland w meczach u siebie. Stoke 25 bramek straconych na wyjazdach, Sunderland 24 bramki stracone. To jest jeden z powodów, dla których warto rozważyć powrót Mahreza lub Vardyego. I trzeba pamietać, że oni tez zagrają DGW.

Watford

cpl,SUN,WBA,tot,SWA

3 mecze na które patrzymy Sunderland, WBA i Swansea u siebie. Oni również zagrają DGW a ataki Deeney jest w TOP6 napastników tego sezonu i ma 5 bramek w ostatnich 6 spotkaniach. Chyba warto im się przyjrzeć w najbliższej kolejce z Crystal Palace.

Arsenal

wba,MCI,WHM,cpl,mid

City w meczu u siebie a poza tym, drużyny którym Arsenal może strzelać w każdym spotkaniu 3+ bramki. tylko kto? Jaka tam atmosfera jest teraz? Wenger zostaje? Alexis zostaje? Ozil?

Swansea

bou,MID,TOT,whm,wat

Spurs u siebie, na szczęcie. Kalendarz , który mówi, Siggy może zostać na dłużej w twoje drużynie.

Everton

HUL,liv,mun,LEI,BUR

Mirallas, którego mam, poleci sobie po spotkaniu z Hull. Coleman, może tez a w jego miejsce wejdzie Walker. Lukaku za to zostanie, za dobrą formę ma ten gość.

United

mid,WBA,EVE,sun,CHE

to jest dobry kalendarz dla United ?

Southampton

tot,BOU,CPL,wba,MCI

Bournemouth i Crystal Palace u siebie. to jest powód aby wstawić Manolo Gabbiadini do składu? Wygląda na to że tak, że to się może nam opłacić ale zobaczymy jak wyjdzie.

 

Sprawdź

266

Sprawa oczywista, Salah na C. Jednak nie dla wszystkich, gdzieś w cieniu czekał Firmino. …