936full-kill-bill-vol.-2-screenshot

Lisy świętują, my niestety musimy ściąć czwórkę ćwierćfinalistów Last Man Standing:

Cucumbers 39 : 42 DżejkobTeam

To był zażarty pojedynek i w takich sytuacjach pisze się: wygrał o włos. Albo wygrał o Lukaku. Obaj menedżerowie zagrali ostrożnie, bez hitów i z opaską na w miarę bezpiecznym Sanchezie. Pietrzyk wykorzystał FT sprowadzając Lukaku, kolega Jakub miał za to dużo szczęścia z Dierem, który powinien zakończyć wczorajsze derby czerwienią. Dużo różnic po obu stronach, w większości nieudanych: Iwobi, Lingard, Lanzini, Dawson. Pietrzykowi odpalił przynajmniej King a FPL dość zaskakująco przyznało 3 bonusy Fuchsowi. U Jakuba zaskoczył Martial.

MiksonTeam 58 : 41 Zeus Shooters

Pewnie wygrywa Michał, który na skrytkę pocztową Darlowa powinien wysłać sześciopaka Bombardiera. Pytanie czy zagrałby GK Newcastle, gdyby Martinez niespodziewanie nie przywrócił pomiędzy słupki Howarda. Kapitan Sanchez i złoty Martial dopełnili dzieła zniszczenia. Drugi Michał przejechał się na Gomesie, Walkerze oraz na różnicach jak Iwobi i Coutinho. Nie pomógł również nowy mistrz Anglii i najlepszy zawodnik sezonu: Mahrez.

ARTeam 38 : 43 KUN EASY

Dobrze ćwierćfinał rozegrał dołujący ostatnio w LMS Mark Dzey (KUN EASY), który na GW36 pozostawił sobie dwa darmowe transfery a po ich wykorzystaniu na spokojnie posadził jeszcze na ławce Alliego. Trafioną decyzją było zaufanie determinacji Czarnych Kotów i oddanie opaski Defoe. Wynalazki jak Daniels i Bolasie zawiodły ale Monreal niespodziewanie wrócił z 9 punktami. Dla ARTeam punktował Carroll, Willian i Cresswell, ale po kapitanie Sanchezie spodziewać się można było więcej.

Oberschlesien TG 32 : 49 19PG45

Odpada Sebastian i jego Oberschlesien TG. Nie powiem, liczyłem na to za każdym razem kiedy męczyłem się  literując jego drużynę. Wysoko, bo różnicą aż 17 punktów, wygrywa Konrad i jego żelazny w tej kolejce duet Townsend & Martial. Na ławce, na transfer spokojnie czeka Sakho, i może tam zostanie bo skład prawdopodobnie odzyskał Gabriel. Trudniej będzie z DGW37 i tym razem bez hita chyba się nie uda. Sebastian przegraną dedykować może Pelleginiemu oraz Kloppowi, który przy absurdalnej rotacji wystawił Clyne’a.

Półfinał LMS rozegrają drużyny:

DżejkobTeam – 19PG45

MiksonTeam – KUN EASY

Powodzenia!

Pierwszy sezon poza TOP10k. Czas na rewanż!