uma1

Pokryte grzybem i przedwieczną wilgocią kazamaty turnieju Last Man Standing zdobi niechlujne graffiti: Uma jest Bogiem a Kane jej prorokiem. On to bowiem wraz z Bellerinem i trójką z Leicester ułożył tabele po GW31. Garstka niewiernych i zuchwałych topi żale we własnych wnętrznościach, za to apartamenty szklanych wieżowców rozbrzmiewają muzyką i śmiechem kurtyzan. Tylko niedoświetlonymi korytarzami pełza rewolucja a mazakiem w kiblu, zaraz obok koślawego Andrzej Dupa, ktoś nakreślił mokrą czerwienią – no rest for the wicked.

lmsgorapo31

Na pierwszym miejscu, z wynikiem kolejki 96 punktów umocniła się jedenastka 19PG45. Konrad podwoił straże, wzmocnił gardę a pokryte suknem ściany apartamentowca dodatkowo wzmocnił demonicznymi zaklęciami. Trzeba uważać – awanturnik i bard Pietrzyk już nawet nie udaje dobrotliwego waszmościa tylko okutym buciorem i płazem rozpędza wczorajsze miejsca nr 2 i 3. Tak, ARTeam i KUN EASY, strąceni z pudła jeszcze nie wiedzą co ich uderzyło. Zaskoczenie niedoszłych liderów wykorzystał Łukasz, którego FC Ornipants depcze po piętach Pietrzyka. Na potknięcie upadłych czeka Szmoniu – wpisujcie miasta bo cała Chrząstawa już kibicuje. Oberschlesien TG z wynikiem 75 obraca się skórą a wolne miejsce przy szwedzkim stole zajmują błyskawicznie: The Tymons i uber boty. Dziesiątkę biesiadników zamyka Aston Vill BB – dobre wyniki stoją w kontraście z nazwą jedenastki ale po trybunach stadionu the Villans tu i ówdzie przebiega szept – chociaż tam nadzieja umiera ostatnia. Miejsca 11 i 17 dzieli tylko 5 punktów – gra o tron nigdy się nie kończy. Tylko czasami, pomiędzy toastem a pijacką przyśpiewką Pietrzyka słychać krzyki zarzynanych, przegranych tej kolejki LMS:

lmsdolpo31

Miejsce ostatnie LMS obroniła jedenastka SamiSwoi. O jeszcze jeden oddech walczył BENE SAMOS, Bernardowi zabraknął jeden punkt a drugi raz w tym turnieju, z taką samą ilością punktów co Bernard, Umę przechytrzyła Marta i jej Gwardia Wengera. Dziewczyno, zdecydowanie wpadłaś jej w oko i w przyszłości możesz liczyć na specjalne traktowanie. Noga podwinęła się Motylej Nodze Tomka M.oraz FC Paginensom Marty M. Niestety, ścinana jest jedna Marta aby żyć mogła druga. Z parszywej dziesiątki wyrwał się MALACHI CONSTANT – 90 punktów dało kopa aż na 26 miejsce! Udaną ucieczkę zaliczają również Red Devils, Poka i na bogato Good Choice i Kaiserslautern 97/98. Brawo. Katana nie oszczędza za to weteranów, po brudnej posadzce potoczyły się głowy menedżerów ekip wokky, Ansambl (spadek aż z top20), Galaktycznych i ZeroZgrania. Pozytywnie myślał Wiktor, i to błąd – Uma z natury bywa pesymistką. Wnet i tak zginiemy w zupie.

Po przerwie tniemy dalej.

Sprawdź

FantasyPL.pl X Zapinamypasy.pl

Nasz wywiad w radiu Zapinamypasy.pl …