564_4

Wyrżnęli się sami podwójną kolejką.

lms34

Turniej opuszcza szóstka: Górnik Wałbrzych, FC Ornipant, Szmoniu z Chrząstawy, TORN HELKAR666, Kuźnia Jawora i ubiegłoroczny zwycięzca LMS – uber boty. Spadają zatem głowy jedenastek, które jeszcze przed DGW34 wbijały na taras i raczyły belgijskimi frytkami. Szmoniu, FC Ornipant, uber boty, Kuźnia i TORN HELKAR666 – cześć zasłużonym.

Najwyższy dębowy stołek z łoskotem zajał otulony wypłowiałym futrem Pietrzyk, wymachując pieczoną pałką kurczaka odesłał 19PG45 Konrada na 4 miejsce a potem potoczył dzikim wzrokiem po rozrzuconych kielichach. Broniący wciąż 3 miejsca -z hitem za minus 20! –  ARTeam nie zauważył nawet kiedy wyminął go rozpędzony, ze stratą 21 punktów do lidera LMS, MiksonTeam. U Michała skromnie – zaledwie -8. Najbardziej pechowo wypadła drużyna FC Ornipants: DGW34 skromnie z hitem za -4 i BB, potem karnego zmarnował Deeney, obrońca Stoke zagrał za 0, Delaney zaliczył OG, Fuchs stracił CS a zyskał YC a Wijnaldum i Lukaku rozczarowali po całości.

Ósme miejsce w top10 zajmuje drużyna po przejściach: Gwardia Wengera. Potwierdzam tu plotki: wejściu na salony Marty towarzyszyły szepty o rzekomej zmowie z Umą, ale kiedy jej Gwardia zajęła honorowe miejsce ławy ogarnęła trupia otucha. Martwa niczym aksamitne sukno cisza. Na chwilę przerwało ją głośne beknięcie Pietrzyka i miękki, śliski dźwięk wyciąganej gdzieś w kącie sali ze Szmonia katany, potem zaś najlepszych LMS uderzyła determinacja i płomień tej, która nie kłania się Umie i przez którą piekło zamarzło ze trzy razy.

Różnica pomiędzy czołówką LMS a ostatnim, po dzisiejszym cięciu admina, miejscem wynosi średnio 30-40 punktów – to sporo kiedy popatrzeć w kalendarz GW35 i przy konieczności odkupienia przynajmniej Kane’a. Po GW35 ścinamy ostatnią 6 a pozostała ósemka rozegra pomiędzy sobą HtH aż do GW38. Tak jak to stało w aktualizacji LMS. Życzę powodzenia.