Właśnie dostaliśmy szansę aby zapisać się na stałe w historii, nowy sezon wystartował a wraz z nim, musi wystartować Liga bloga FantasyPL.pl!

Zapewne, wszyscy pamiętamy że Mistrzem Ligi bloga jest drużyny Amadablam. Kolega Andrzej Tyczyno, potwierdził swoją formę podczas FantasyEURO2016, więc wygranie z nim w tym sezonie będzie dobrym, jeżeli nie bardzo dobrym wynikiem. Oczywiście z góry zakładam że Amadablam do naszej ligi przystąpi i zawalczy o obronę tytułu.

Jak widać po naszym HOF, poziom ligi w poprzednim sezonie był bardzo wysoki, dwie pierwsze miejsca w lidze to 2 i 3 miejsce w Polsce i ścisła czołówka na świecie. Co sezon, jesteśmy coraz wyżej w tabelach globalnych, a teraz, może uda się powtórzyć komuś wyczyn naszego tenisisty i wejdzie do TOP10 na świecie? Trzymam kciuki.

Liga bloga to również możliwość zmierzenia się z kolegami poznanymi na stronach niszego bloga o FPL. W związku z tym, do naszego skryptu o którym zaraz opowiem, dodałem pole ksywka na blogu. Mam w planach zrobić jedną stronę w której wrzucę nasze ksywki z linkami do drużyn którymi kierujemy.

Aby zapisać się do Ligi bloga FantasyPL.pl należy wypełnić poniższy skrypt a następnie, kliknąć w mejla który do Was przyjdzie na skrzynkę.

Jak znaleźć swoje ID? Proste jak słońce, kiedy patrzysz na swój skład, po prawej stronie, pod Gameweek Points: masz link View Gameweek history. Wtedy w adresie drużyny masz podane swoje ID. To właśnie to wklejasz w skrypt powyżej.

Do osoby która wygra Ligę bloga, pozwolimy sobie napisać na podanego mejla , zadamy kilka pytań, podkreślimy jakiego wielkiego wyczynu dokonał i coś jeszcze, poprosimy go o adres do wysyłki. W tym sezonie, za zajęcie pierwszego miejsca w lidze przewidzieliśmy nagrodę, będzie to koszulka którą dumnie prezentuje Jose Mourinho.

koszulka united mourinho

Liga zostaje zamknięta 13 sierpnia o 1230. Tak tylko przypomnę że warto mieć dwa wolne miejsca w ligach na nasz puchar i na LMS!

Polecam również ligę Sleepless Pampers , kod do ligi 32808-27401. Jak dobrze pamiętam, to liga dla tych którzy nie śpią po nocach bo zmieniają pieluszki?

Udanego sezonu, gramy do końca!